Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem szeretnék randizni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretnék randizni egy lánnyal mert túl szép. Hogy mondjam meg neki?

Figyelt kérdés

Fura sztori: itt a Gyakorin ismerkedtünk meg.Az én egyik válaszomra írt rá,.Elkezdtünk beszélgetni,és szimpatikusak voltunk egymásnak.Lassan az ismerkedés irányába tolódott a dolog,majd megadta a Facebookját,hogy ott beszéljünk.Megnéztem a képeit és hát valami elképesztően néz ki:szép arc,hosszú haj,tökéletes alak.A beszélgetéseink alapján pedig értelmes,rendes és humoros is.Egyszerűen túl jó csaj hozzám képest.,más a "súlycsoportunk"...

Én egy abszolút átlag külsejű és érdektelen pali vagyok.Millió jobbat találhat nálam,az igényeit biztos hogy nem ütöm meg.

Hogy mondjam meg ezt neki,úgy hogy ne lásson bele semmilyen mahinációt,hanem elhiggye?

17/F


2013. ápr. 29. 21:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
remélem nem Odi az, ő az enyém... csak hogy tudd :D
2013. ápr. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Ez velem is előfordult. Úgy kellett a haveroknak elrugdosni a randira. :D De azért jól sikerült.
2013. ápr. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Na elmész szépen a találkozóra, mielőtt én viszlek el.:D
2013. ápr. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

1. Hadd dontse mar el a lany, hogy mefelelsz-e neki vagy sem. Ezt csak o tudhatja. Ne donts helyette! emEz onzoseg.

2. Ha meg se probalod, akkor honnan veszed ezt a marhasagot? Szedd ossze magad, de gyorsan! Ne engedd el ilyen konnyen!

3. O nem a kulsodert akar, hanem a szemelyedert...


L/19

2013. ápr. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Ha még nem látott téged, még fényképen sem, akkor javaslom, hogy küldj neki egy fényképet. Ha még ezek után is találkozni akar veled, akkor viszont szedd össze magad.
2013. ápr. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ismerős helyzet. Jelenleg én sem tudom mit tegyek, még képet nem látott rólam, csak én róla, értelmesnek rendesnek tűnik a csaj, de egyértleműen kevés vagyok neki a külsőm miatt főleg. Én arra gondoltam, hogy megírom neki, hogy csak haverok legyünk, mert bűnronda vagyok és csak szeretném erre figyelmezetn és megértem, ha nem is akar velem találkozni vagy beszélni sem többet.
2013. ápr. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Te sztem csak szórakozol, vagy idióta vagy!

Ha az első, akkor anyád hajsütőjével a fürdőben inkább, ha 2., akkor küldd a lány nevét, elérhetőségét, s megyek én a te nevedben a talira. Én se vok egy gyönyörűség, de én sztem elmennék, főleg, ha kib*szott jó csaj. Bár én túl öreg vagyok neki sztem, vagy mégsem??? 24f

2013. ápr. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Passzold át nekem, én randizok vele helyetted, sőt meg is dugom ha te ennyire sem vagy képes.
2013. ápr. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!