Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti mit javasoltok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit javasoltok?

Figyelt kérdés

Én egy 18 éves fiú vagyok és van egy 15 éves lány barátom...

Akit nagyon szeretek és már nem csak mint barátot.

Nos hát ezt már régóta magamban tartottam de végül el mondtam neki de ő annyit válaszolt .

"Tudod az a baj hogy nem érzek irántad többet mint barát"


Ez változtatni is fog valamit a barátságunkon mit tegyek amivel el felejthetném ? nagyon szeretem és nem tudom meg érteni ..... ezt


Mert én már soha nem fogok tudni úgy rá nézni mint barátra

és valahol remélem 1x talán változik a véleménye.

De nem akarom elveszíteni!!!! nem tudom azt meg tenni hogy ne találkozzak vele ne beszéljek és ne írjak neki nap mint nap..



2013. ápr. 19. 20:27
 1/1 anonim válasza:

Szerintem siman csokold meg ez amit tenned kell

Es ne gondolkodj azon h mi lessz vagy h o mit gondol errol csak siman ha lessz pillanat vagy barmi csokold meg ha meg nem engedi kerj bocsanatot majd 2 3 nap mulva megint probald meg es addig csinald ammig bejon de soha ne beszelj vele az erzeseidrol:)

2013. ápr. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!