Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit javasoltok mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit javasoltok mit csináljak?

Figyelt kérdés
ha egy csaj nem válaszolt az üzenetre amit egy napja írtam neki, akkor az egyértelműen lekoptatás, (tudta hogy írni fogok valamikor) vagy csak húzni próbálja az agyam?Most egyenlőre jegelem a témát hogy ne higyje hogy nagyon nyomulok, de legközelebb ha találkozok vele mondjak neki valamit erről avyg tegyek úgy mintha nem is lett volna semmi?
2012. nov. 7. 19:58
 1/8 anonim válasza:
Lehet,hogy csak egyszerűen nem volt gépnél,vagy nem látta. Nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni.
2012. nov. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia! Ha a faszbókon írta, kijelzi. Szerintem beszélj vele, ha ő nem hozza szóba :)
2012. nov. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bocsi, kérdező, de a női elmét még egy ideig nem fogják megfejteni.
2012. nov. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
igen én is így gondolnám ,dehát az ő korosztályából (17) van olyan lány aki nem megy fel két délután zsinórban facebookra?vagyis szerintem ült gépnél
2012. nov. 7. 20:05
 5/8 anonim ***** válasza:
ha nem ir hetvegeig,kerdezz ra,hogy minden rendben van-e vele,nem tortent-e valami baj.nem kell rogton a legrosszabbra gondolni,lehet,hogy faradt,beteg,stb
2012. nov. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 TOMAtm ***** válasza:
azt látod h kb mikor volt fennt -mert lájkolgatnak mindefélét-a lapján.lehet tényleg nem volt fennt.am meg nem mindenki FBfüggő.ja SMS már nem divat(ejjha...fejlődünk,de merre...?)
2012. nov. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én húznám az agyad max. 2 esetleg 3 napig. Csak azért hogy tudjam 2-3 nap múlva is annyira várod már, vagy csak egy napig lett volna érdekes a reakcióm. :))
2012. nov. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ez azért elég erősen gonoszság:D de oké, és szerintetek szóbahozzam hogy nem válaszolt vagy hagyjam?
2012. nov. 7. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!