Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha már három nap múlva sem ír...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már három nap múlva sem ír hagyjam a francba?

Figyelt kérdés
Tegnap találkoztam egy fiúval,nagyon jól elvoltunk órákon keresztül beszélgettünk,nagyon sok közös van bennünk,és sok téma volt,teljesen megértettük egymást.Említette,hogy aranyos meg szép vagyok,és szép a szemem nagyon.. Soha nem volt ilyen jó találkozásban részem.. :D Megcsókolt 3x is,meg magához húzott mikor fáztam.. Azt mondta majd megírja mikor ér rá,igaz elég elfoglalt de félek, hogy nem fog írni.. :S Ma nem is írt még annyit se,hogy mizujs vagy valami azaz nem érdeklődött,de a haverja bejelölt és rám írt,hogy mesélt rólam neki,hogy ott lakik ahol ő mármint a haverja,és hogyhogy nem láttuk még egymást ebben a kisvárosban.. Én nem akarok ráírni mert félek,hogy nyomulósnak tűnök,így is én kerestem fel és kérdeztem meg,hogy nem e akar találkozni,de többet szeretnék tőle.. Én úgy vettem le mikor velem volt jól érezte magát.. Vagy nem tudom.. De félek :SS Meddig várjak?
2013. ápr. 17. 19:44
 1/7 anonim ***** válasza:
fog írni, biztos lehetsz benne
2013. ápr. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
*lakok nem lakik
2013. ápr. 17. 19:45
 3/7 A kérdező kommentje:
hát én valamiért úgy érzem nem fog :S
2013. ápr. 17. 19:45
 4/7 anonim ***** válasza:
Kérjük várjon a kezelő jelentkezéséig.
2013. ápr. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ne.

Lehet,hogy tényleg be van havazva.

Nyugodtan írj majd neki te,mert ha nem akar semmit,akkor úgyis lekoptat majd,de legalább tudni fogod.

2013. ápr. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
mikor elhívtam kérdeztem tőle,hogy tényleg akar velem találkozni? azt mondta ha nem akarna le mondta volna vagy valami.. írnék neki de még facebookon se látom fent..
2013. ápr. 17. 19:54
 7/7 anonim válasza:
Nem számít ha nincs fent. Nyugodtan írj neki. Meglátod vissza fog írni. Lehet hogy csak elfoglalt.
2013. ápr. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!