Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Aki állandóan azt mondogatja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki állandóan azt mondogatja, hogy "ne a külső alapján ítélkezz", az miért ilyen kétszínű?

Figyelt kérdés

Sajnos összefutottam már pár ilyen emberrel 1-1 ismerkedős tali alkalmával. (19/L vagyok)

Nem értem az ilyen embereket.


Mondok egy példát: Egy kövér (nem ítélem el a kövéreket), igénytelen ember állandóan azt mondogatja, hogy "ne a külső alapján ítélj, a belső a fontos". De ő,és a hasonló "ideológiát" valló emberek, mást sem csinálnak, mint a külső alapján ítélkeznek.

Sikerült egy hasonlóval összefutnom. Mondtam neki tapintatosan (nem bunkón), hogy ne haragudjon, de ez szerintem nem fog menni.

A lényeg, h 5 perc hiszti, és 4-szeri lekrvázás után megkérdeztem tőle, hogy ha már ennyire a belső a fontos neki, akkor miért a vékony lányokat keresi, miért nem jön össze, egy hasonló testalkatúval, mint ő.

Erre rávágta, hogy "nem jönnek be a kövérek (ő is az volt), nem vonzódok hozzájuk testileg"


Mire mondtam, h én ugyanígy vagyok, de nálam és más embernél ez probléma, nála meg természetes?

Erre már nem tudott mit felelni.



Csak érdekelne, hogy aki ezt szajkózza, az miért ennyire kétszínű? Félreértés ne essék, én nem ítélek el senkit!!

Csak kíváncsi vagyok.



2013. ápr. 16. 17:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hatalmas külömbség van aközött hogy valaki a külsö alapján ítélkezik és az, ha valaki a külsöt is figyelembe veszi a párkeresésnél. :)

Igenis számít a külső, mert ahogy egy lány sem járna egy lapátfogú görbe hátü nyáladzó, sztk kerestesszemüveges mekogó kockával

addig a fiúk se szivesen járnak egy eltunyult nővel.


Legrövidebben talán ugy tudnám kifejteni, hogy aki azt mondja, hogy öt nem a külső érdekli azt pontosan leforditva talán ezt jelentheti:

"Ha a külsöd és a belsöd harmóniában van egymással akkor tartalak szépnek"


aki meg csak a külsőre utazik annak meg ne legyen párja, mert nem öszitne a kapcsolat az elsö perctől kezdve sem.

2013. ápr. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom, hogy külső alapján nem jövök be másoknak, ezért lehet, hogy mondom.

Eddig akikbe szerelmes voltam, egyikőjük sem jött be eslő ránézésre, meg kellett őket ismernem, és örülök, hogy nem ítélkeztem. Éppen ezért nem is teszem. Tehát magamat nem tartanám kétszínűnek ez alapján, mert azt kérem, amit én is teszek.

2013. ápr. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen igazad van, kérdező.

Hogy miért? Mert az embereknek nagyon alacsony az önkritikájuk. Míg pl. a szegények egyfolytában mondogatják, hogy ők milyen szegények és panaszkodnak, addig pl. a ronda emberek túlnyomó része nem tartja saját magát csúnyának (mert azon nehezebb változtatni). Valószínűleg ez a probléma. Valamint másokban is általában azokat a tulajdonságokat ítéljük el leginkább, amik ránk jellemzőek- ebben az esetben a felszínességet, túlsúlyt, butaságot. Ha megfigyeled, pl. a Mónika-show-t is azok szokták leginkább szidni, akik maguk is csak egy hajszállal vannak e fölött a szint fölött. Meg a sok partnernél: egyik ribanc ribancozza leginkább a másikat, a többiek meg csak nevetnek rajtuk.

2013. ápr. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

"Hatalmas külömbség van aközött hogy valaki a külsö alapján ítélkezik és az, ha valaki a külsöt is figyelembe veszi a párkeresésnél. :) "


Ezzel én is egyet értek. De nem értem, hogy egyes emberek mi alapján várják el, hogy ők ítélhessenek a külső alapján, de a másik az csak a belsőt nézze szigorúan....

2013. ápr. 16. 18:43
 5/8 anonim ***** válasza:
Teljesen igazad van, kérdező!
2013. ápr. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem, hogy sovány fiúként miért akarja mindenki rám erőltetni a kövér lányokat. Tény, hogy alacsony és alig 50 kilós fiú vagyok, de nekem is inkább a hozzám hasonló alkatú lányok jönnek be, most nem tehetk róla, persze nekem is számít a jellem, de egyszerűen nem tudok vonzódni, sőt egyenesen undorodom a kövér lányoktól, de ha ezt mondom vagy leírom valahol, akkor mindenki megdobál kővel, hogy milyen gonosz, szívtelen szörny vagyok.
2013. ápr. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A külső megfog, a belső megtart.

Nekem pl. nem kéne 500 tonnás drabál dömper hízósertés, házikoca csaj.

2013. máj. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Csajszi szerintem felesleges ilyesmin rágódnod. A kétszínű gondolkodásúak kb. az egysejtűek szintjén vannak. Ezzel nekünk felesleges törődnünk. Az a lényeg, hogy te hogyan viselkedsz másokkal és hogyan gondolkozzol e téren.
2013. máj. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!