Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, ha valaki állandóan a párja kívánsága szerint változtatja a külsőjét?

Figyelt kérdés

2013. márc. 16. 21:25
 1/10 fospuska ***** válasza:
100%
hogy nincs egyénisége,csak megfelelési kényszere.
2013. márc. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
8%
Nyilván szereti a párját és a kedvére próbál tenni ?? Aranyos dolog. Szinte minden nő ezt csinálja ha nem is nyíltan...
2013. márc. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
most az oké hogy pl úgy vágatom le a hajam vagy úgy hordom ahogy neki tetszik de pl.. nem fogom befesteni szőkére azért mert neki az jön be..
2013. márc. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

hogy lehet hogy ezen cs.sztem el.... állandóan sírt a szája hogy legyek barna, de én szőkén tetszettem magamnak.

hát nem elhagyott egy barnáért? pfff... :/

2013. márc. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Vagy úgy fogadja el amilyen vagy sehogy sem
2013. márc. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy ilyen kardinális változásokat követelnének, hiszen valahogy mégiscsak összejöttek.

Amúgy pedig ha valaki egyéniség akkor őt azért szeretik és nem fognak tőle ilyeneket kérni... Aki meg csak annak gondolja magát az meg ...

2013. márc. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
szerintem nem szeret Téged annyira, mint amennyire Te őt N
2013. márc. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
szinte az összes válasz stimmel, a pasi mégis elhagyta annak ellenére hogy a csaj mindent megtett,minden kívánságnak igyekezett megfelelni
2013. márc. 16. 21:34
 9/10 anonim ***** válasza:
Felszínes kapcsolat,nem újdonság
2013. márc. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát, aki néha néha csinál ilyet, az csak próbál kedvére tenni, szerelmes, kedveskedik, stb. Én pl. nem értem, mi olyan nagy dolog, egy több éve tartó kapcsolatban, hogy befestem a hajam vörösre, mert a páromnak az tetszik... mióta olyan drasztikus dolog a hajfestés? Ma befestem ilyenre holnap vmi másra... jajj emberek, ne legyünk már maradiak, ez a 21. század... :) Ha a páromat megkérem h ma este vegyen fel inget, néha én ajánlok neki frizurát, de van h pont ő kérdez meg, h melyik ruhát vegye meg, érdemes e szőrteleníteni v jól néz ki szőrösen is, stbstbstb.... cserébe nem nagy dolog hajfestés előtt megkérdezni h neki mi tetszene, ruhapróbánál kérdezni v felvenni mondjuk 10 centis tűsarkút csak mert neki az bejön (najó, ez utóbbi azért kihívás)...

Persze azokról megvan a véleményem akik a feleségüket mellnagyobbításra küldik meg hasonló marhaságok, de van pár dolog (öltözködés, hajszín, köröm stbstb) ami aztán végleg kb naponta változtatható és nem nagy dolog néha kicsit a másik kedvére tenni. Akinek ez nehezére esik ott már alapból baj van...


Az persze megint más téma ha vki MINDIG úgy ugrál ahogy a párja fütyül... ez is marhaság. Férfiaknál ez a papucs nőknél meg nemtom... csak szimplán hülye... Kell némi egyéniség, kell a szabadság, különben tutira szétmegy a kapcsolat. Egyik nap még a párom kedvére teszek másik nap nem, harmadik nap ő tegyen a kedvemre v baj lesz :)

Aki folyton úgy ugrál ahogy a férfi füytül az ne csodálkozzon ha dobják, nekünk nőknek titokzatosnak és elérhetetlennek kell maradnunk még egy több éves kapcsolatban is, h megtartsuk a férfit... közben persze megadni neki pont annyit, amennyi még nem kevés :) aki ezt az arany középutat megtalálja annak lesz egy jó kapcsolata!

2013. márc. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!