Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A hüvelygomba állandóan...

A hüvelygomba állandóan viszket vagy csak ugy néha-néha elkezd? És belül a hüvely is viszket vagy csak a külső nemiszervek?

Figyelt kérdés
Pár napja viszket a kisajkam környékén, de nem állandóan csak párszor de már több napja. Bekentem canesten krémmel, segíthet?
2010. okt. 7. 19:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is néha-néha viszket, de voltam dokinál, azt mondta nem gombás fertőzés..

Áttörlöm napközben intim törlőkendővel, és tisztasági betétet használok..

És azóta nem viszket.

2010. okt. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A hüvelygombánál nagy mennyiségű folyás van, fehér, zöldes, barnás színben. Belülről viszket a hüvely legfőképpen meg persze kívülről is vmennyire. Amilyen gombám nekem volt eddig az nemhogy viszketett, hanem kegyetlen fájdalmas volt. :S Kívülről szétrepedt tőle a bejáratnál meg a nagyajkaknál és feldagadt a 2xesére kb. :S De volt olyan ami nem viszketett csak rengeteg folyás volt. Ha a kisajkad viszket csak, attól az még nem gomba, mivel a gomba a hüvelyben jelentkezik először, mivel belül telepszik meg a redőkben, de ha nem múlik vagy rosszabbodik akkor menj orvoshoz. :)
2010. okt. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszi a válaszokat, remélem ez a canesten segít, mert kicsit tartok az orvostól, voltam már nőgyógyásznál életemben, de nem fertőzéssel:(
2010. okt. 7. 19:22
 4/6 anonim válasza:
Hat az nem valami kenyelmes....nagyon rossz tudom en.Nekem mindenutt viszketet,kivul belul..szoval szornyu.En kentem Canestennel de nem hasznalt,es meg a ferjem is elkapta,neki is nagyon rossz volt,o meg gyogyszereket is kelett szedjen,ugyhogy nagyon sz*r volt.Erre nagyon kell vigyazzni mert a ferfinel meg rosszabb.De vegyel Gynofort kupot,es az NAGYON JO.Nekem a dokim ajalta
2010. okt. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A törlőkendő és a tisztasági betét (főleg ha illatos) csak ront a helyzeten. Kérzdezd meg a nőgyógyászodat. Minden más csak reklám.
2010. okt. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem használok tisztasági betétet, mert attól nem érzem magam elég konfortosan ráadásul viszketek is tőle. :S
2010. okt. 8. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!