Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez a lány csak szórakozik velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a lány csak szórakozik velem?

Figyelt kérdés
Nemrég megismertem egy lányt. Aligha találkoztam nála szebb lánnyal életemben.. Eszméletlen szép arca van és nagyon vonzó teste. Ahogy ismerkedünk azt veszem észre rajta, hogy vonzódik hozzám. Éreztette is velem.. Viszont a gond az, hogy nem vagyok gazdag és nem vagyok jóképű sem. Sőt, szerintem az arcom borzalmasan csúnya. Testemmel semmi gond, divatos cuccokba járok ezért is gondoltam, hogy ismerkedik velem de azt sosem hittem volna, hogy megtetszem neki.. És nem értem, miért pont én? Ez a lány egyszerűen túl jó nő hozzám, szerintem csak hülyíti a fejem de ezerrel. Amúgy nagyon kedves meg minden de ami túl szép, hogy igaz legyen az valszeg nem is az. Szóval, hogy jöhetnék rá, hogy tényleg vonzódik-e hozzám? Ha igen akkor miért? Nálam ezerszer jobb srácokat is megkaphatna, nem értem miért alacsonyodik le hozzám.. Gondoltam már rá, hogy egyenesen csak megkérdezem, de nem akarom megbántani, akkor sem ha csak hülyét akar csinálni belőlem.. 20/f

2013. ápr. 16. 15:13
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Nem vagyok agyturkász, egyszerűen csak így látom a helyzetet. Bocsi ha megbántottalak.
2013. ápr. 17. 11:05
 22/24 anonim ***** válasza:
9es vagyok. Nem bántottál meg.
2013. ápr. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 RaZeR1912 ***** válasza:
"hogy nem vagyok gazdag és nem vagyok jóképű sem." Hmm 1 nem pénzre hajt 2. neki nem a külső számít 3. Bocs ha nincs igazam és hülyít :) 4. szerintem nem hülyít :D
2013. ápr. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Kedves 9-es. Tájékoztatásul mondom, hogy a lányok elsősorban boldogok akarnak lenni. Hogy kinek mi a boldogság az változó, valóban van olyan, akinek a pénz jelenti a boldogságot, de ezek vannak kisebbségben. Csak az hiheti, hogy minden lány a pénzre hajt, aki maga is csak a pénzben látja a boldogulást. Veled még nem történt meg, hogy valaki önzetlenül tett érted valamit? Ha majd megtörténik, akkor gondolj arra, hogy a szerelemben és a párkapcsolatban ez mindennapos dolog, nem pénzkérdés.
2013. ápr. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!