Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez a lány csak szórakozik velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a lány csak szórakozik velem?

Figyelt kérdés
Nemrég megismertem egy lányt. Aligha találkoztam nála szebb lánnyal életemben.. Eszméletlen szép arca van és nagyon vonzó teste. Ahogy ismerkedünk azt veszem észre rajta, hogy vonzódik hozzám. Éreztette is velem.. Viszont a gond az, hogy nem vagyok gazdag és nem vagyok jóképű sem. Sőt, szerintem az arcom borzalmasan csúnya. Testemmel semmi gond, divatos cuccokba járok ezért is gondoltam, hogy ismerkedik velem de azt sosem hittem volna, hogy megtetszem neki.. És nem értem, miért pont én? Ez a lány egyszerűen túl jó nő hozzám, szerintem csak hülyíti a fejem de ezerrel. Amúgy nagyon kedves meg minden de ami túl szép, hogy igaz legyen az valszeg nem is az. Szóval, hogy jöhetnék rá, hogy tényleg vonzódik-e hozzám? Ha igen akkor miért? Nálam ezerszer jobb srácokat is megkaphatna, nem értem miért alacsonyodik le hozzám.. Gondoltam már rá, hogy egyenesen csak megkérdezem, de nem akarom megbántani, akkor sem ha csak hülyét akar csinálni belőlem.. 20/f

2013. ápr. 16. 15:13
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Hívd el randira, csókold meg, feküdj le vele. Ha ezeket engedi, akkor az se baj, ha csak szivatott :)
2013. ápr. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Lehet esetleg jobb fej vagy mint a nálad sokkal jobb srácok.
2013. ápr. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

1- Épp ez a gond, hogy az elutasítás is benne van, és akkor ugye milyen kínos lenne utána még barátnak is..


2- Nem vagyok rámenős, őszinte és figyelmes vagyok, de ezekkel a tulajdonságokkal még senkit nem sikrült megfognom:)

2013. ápr. 16. 15:19
 4/24 A kérdező kommentje:
Mindenesetre péntek este vele leszek és szeretném kideríteni.. De nem tudom hogy :D
2013. ápr. 16. 15:22
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Az elutasítás mindig benne van a pakliban, de valószínűleg úgyse éreznéd jól magad barátzónában, miközben más pasikkal jön össze. Így hát veszíteni valód nincs, nyerni valód pedig annál több.
2013. ápr. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Nem csak "ez". Minden lány ezt csinálja.
2013. ápr. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Környezetem szerint "jó nő" vagyok, eddigi pasijaimat mások mindig úgy ítélték meg, hogy nem elég jók hozzám. Ez elég hülyén hangzik így, tudom.

Én egyszerűen mást tartok értéknek, mint a nagy átlag. Neki lehet pont az olyan srácok jönnek be, mint Te. Ne agyalj ilyen hülyeségeken. Ha úgy érzed, vonzódik, közeledj hozzá. Ha elutasít, elutasít. előfordul. De gondolj bele, ha nem... 25N

2013. ápr. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Igazatok van, vesztenivalóm nincs és ha van esély rá, hogy összejönne velem akkor élni fogok vele. Köszönöm :)
2013. ápr. 16. 15:45
 9/24 anonim ***** válasza:
ha pénz nincs, akkor megette az egészet a fene.
2013. ápr. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam, hogy nincs csak azt, hogy nem vagyok gazdag. Tudom, hogy sokat számít a pénz de ha valaki csak ezért szeretne az elég szégyen lenne.
2013. ápr. 16. 15:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!