Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez a lány csak szórakozik velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a lány csak szórakozik velem?

Figyelt kérdés
Nemrég megismertem egy lányt. Aligha találkoztam nála szebb lánnyal életemben.. Eszméletlen szép arca van és nagyon vonzó teste. Ahogy ismerkedünk azt veszem észre rajta, hogy vonzódik hozzám. Éreztette is velem.. Viszont a gond az, hogy nem vagyok gazdag és nem vagyok jóképű sem. Sőt, szerintem az arcom borzalmasan csúnya. Testemmel semmi gond, divatos cuccokba járok ezért is gondoltam, hogy ismerkedik velem de azt sosem hittem volna, hogy megtetszem neki.. És nem értem, miért pont én? Ez a lány egyszerűen túl jó nő hozzám, szerintem csak hülyíti a fejem de ezerrel. Amúgy nagyon kedves meg minden de ami túl szép, hogy igaz legyen az valszeg nem is az. Szóval, hogy jöhetnék rá, hogy tényleg vonzódik-e hozzám? Ha igen akkor miért? Nálam ezerszer jobb srácokat is megkaphatna, nem értem miért alacsonyodik le hozzám.. Gondoltam már rá, hogy egyenesen csak megkérdezem, de nem akarom megbántani, akkor sem ha csak hülyét akar csinálni belőlem.. 20/f

2013. ápr. 16. 15:13
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
0%
9-es válaszoló vagyok: El kell, hogy keserítselek barátom. Csak és kizárólag a pénz a lényeg, a többi dolog eltörpül. Remélem belátod mihamarabb, és észhez kapsz.
2013. ápr. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Szerintem én foglak elkeseríteni téged. Arra hogy így gondold ezt a dolgot van egy jó magyarázatom. Az eddigi barátnőid csak a pénzed szerették benned mert nem volt más. Biztos pesszimista vagy és nagyon unalmas, ezek mellett nem nézel ki jól se.. Tehát nem volt semmi olyan dolog ami miatt szeretett volna akár egy csaj is téged, csakis a pénz :) Szánalmas egy kicsit...
2013. ápr. 16. 17:07
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
12-es, PACSI!:)
2013. ápr. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Köszi, kíváncsi leszek válaszol-e rá :D
2013. ápr. 16. 17:40
 15/24 anonim ***** válasza:
9-es vagyok. Valóban pesszimista, nagyon unalmas és rém ronda vagyok. Csak az nem stimmel, hogy lett volna barátnőm. Ugyanis nekem van annyi eszem, hogy egyik csajnak sem dőlök be. Tudom, hogy csak a pénz kell nekik, semmi más. Tessék, itt a válasz, amire vártál. :)
2013. ápr. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Ez már a hülyeség netovábbja...
2013. ápr. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Így járt, ez van. Én sem vagyok valami szép srác elhihetitek de ahelyett, hogy a számat húznám inkább megkeresem az értékeim és az adottságaim és arra fekszek rá, hogy fejlesszem őket és előbb utóbb lesz egy lány akinek ez tetszeni fog. Ha meg nem egyedül halok meg, de nem lesz bennem az a gondolat, hogy nem próbálkoztam. Aki szerint a pénz jelent mindent az csak azért mondja ezt mert túl lusta vagy szánalmas ahhoz, hogy összeszedje a szarságait, lejárjon edzeni, határozottabb legyen stb stb... Külső tényezőt okol önmaga miatt, mert persze mindenki más hibás csak szegény pára nem.
2013. ápr. 16. 22:04
 18/24 A kérdező kommentje:
Az meg, hogy nem volt még barátnőd ezek szerint a te hibád, és nem tudod milyen jó dolog kapcsolatban lenni. Ha neked ez jó, akkor ott a jobb kezed, hegyezd vele a cerkádat egész nap, ez is egy életstílus. Még egy dolog, ha én veszek valamit a barátnőmnek és ezáltal mosolyog vagy kimutatja, hogy örül annak, hogy költök rá, sokkal de sokkal jobb érzés mintha magamra költenék.
2013. ápr. 16. 22:07
 19/24 anonim ***** válasza:
9es vagyok. te agyturkász vagy? eléggé vágod a témát. :)
2013. ápr. 17. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
jézusom 9-es, eléggé paranoiás vagy
2013. ápr. 17. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!