Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért csinálja ezt velem? Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt velem? Van egy lány, akibe szerelmes vagyok, ő tudja is, és úgy érzem szórakozik velem. Mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés
Én vagyok a legjobb barátja, tehát mindent elmond nekem, és teljes mértékben megvan a bizalom. Régebben bulikban kavartunk, de végül nem jöttünk össze. Azt mondja bejövök neki, mint pasi, és jól is érzi magát velem, mikor együtt vagyunk. Van mikor elgondolkozik és mindig arra jut, hogy mellettem le tudna nyugodni, de aztán kitalálja, hogy ne jöjjünk össze. Meg hiányzom neki, ha nem beszélgetünk. Azt is szokta mondani, hogy sokszor megkíván, és nem tudná visszafogni magát, de aztán meg nem akar átjönni. Mikor átmegyek néha hozzá, akkor visszautasít, de akkor minek hív át? Aztán meg utána beszélünk msn-n és mondja, hogy mennyire kíván meg ilyenek. Én ezt nem értem. De nagyon szeretem, tehát nem tudok olyan egyszerűen továbblépni, főleg, hogy egy osztályba járunk. És amíg érzem , hogy bizonytalan és van esélyem addig egyszerűen nem tudom feladni:S
2010. dec. 26. 12:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Eleg bonyolult ez a dolog. Lehet, hogy attol fel, hogyha osszejon veled, es netalantan szetmennetek, elszakad az a bizonyos barati szal. Vagy az is lehet, hogy o maga se tudja mi legyen. De egyebkent hany eves a csajszi? Mert ha 13-14 lehet meg nem erzi magat eleg eretnek a parkapcsolathoz....
2010. dec. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
19. És ezt a baráti dolgot már elmagyaráztam neki, hogy kb már olyannyira barátok vagyunk, hogy már effektíve a járás hiányzik.
2010. dec. 26. 14:27
 3/3 biohazardxxx ***** válasza:
Ilyen volt nekem is... 1 évig voltunk legjobb barátok és utána összejöttem és szét is mentünk rá pár hétre.... azóta nem köszönök neki... tudom hogy rosz de ha szétmentek nagyon rosz lesz... arra készülj fel...
2011. jan. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!