Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most szórakozik velem ez a lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most szórakozik velem ez a lány?

Figyelt kérdés

Tizedik vagyok, középsuliban. Van egy lány az iskolába, aki velem egy idős, de kilencedikes nem ment át, de most ez nem lényeg, elég jól néz ki, és elég sok fiú odavan érte.

De nem tudom miért "ilyen" velem, talán szórakozik velem.

Amúgy nagyon rendes, kedves meg minden, lehet vele egész normálisan beszélgetni.

Amikor találkozunk, köszön, meg hív, hogy jöjjek oda hozzá. A barátnőét is bemutatta. Még egyszer kért tőlem egy ölelést, mert már régen nem látott ezt mondta, azt ismeretlen barátnői előtt, ez még év elején volt.

Olyan is volt, hogy egyik barátnője akit ismerek kért ölelést, hogy vigyázzak magamra.

Most amúgy játszik velem, vagy mi?


2011. márc. 21. 17:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
lehet h csak jófejnek tart ezek még nem jelentenek semmit!!! :S
2011. márc. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
és mi lenne ha lépnél? és közelednél hozzá, ne azzal foglalkoz hogy szórakozik-e vagy sem. Max nem fogja engedni a csókot idővel... de akkor vagy barátok maradtok vagy tovább állsz.
2011. márc. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
egyszerűen tetszel neki, vagy kedvel... az ölelés az még semmi, mert van amikor csak egy fiú ölelésre van szüksége a lánynak...vágj bele veszíteni nem veszíthetsz sokat...ha tetszel neki akkor meg azért nem csinál többet, mert a fiúnak kell udvarolni nem a lánynak... :D
2011. márc. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Azaz igazság, hogy kilencedikben volt két lány aki folyton szívatott engem, meg mindig hívtak magukhoz, hogy így meg úgy szeretnek engem, és ez így kicsit rosszul esett, hogy szórakoznak velem.


Nem igazán, szeretnék lépni, fogalmazhatnánk úgy is, hogy ő a lányok közül az alfa, szóval elég jól néz ki, és sok hódolója van..


Én meg csak kb egy szemüveges srác vagyok.. :((


Még kilencedikben, bemutatott a barátjának, de még a mai napig nem értem, hogy miért..

2011. márc. 21. 18:00
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát ha ilyet tett, akkor én a helyedben tovább állnék, valóban, gyanus hogy szórakozik veled. Ne értékeld le magad ennyire, az a gond hogy a környezeted alapján ítéled meg magad (ebből látszik nincs önbzalmad), holott az lenne az egészséges ha saját magadra hagyatkoznál. Ha szemüveges vagy? na és... ha nem jösz be ennek a lánynak? na és....annyi lány lesz még. Tanuld meg tisztelni magad.
2011. márc. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsónak: a lényeg lemaradt, szerencsére, az egyik másik lány volt, nem az a személy aki a kérdésemben szerepel..
2011. márc. 21. 18:50
 7/7 anonim ***** válasza:
nem akar tőled semmit, csak túzik
2011. márc. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!