Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van 1 lány a suliba.1 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van 1 lány a suliba.1 éve szakított a barátjával, szoktunk suli után dumálni meg sétálni meg várok vele 1 villamost. Mindig mondja hogy aranyos vagyok de mikor bepróbálkozok nála akkor pedig szabadságot szeretne. Csak szórakozik velem?

Figyelt kérdés
mindig kérdi hány órám van meg hogy "megvársz?" de sosincs semmi...néha flörtölünk de néha meg semmi sokszor camozunk és ilyen köntösféleségben meg törülközőben van és akkor csak velem szokott...ez 1 jel valamire ? mert én ezt nem értem , ez csak egy jó barátság ?
2009. jan. 21. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet hogy csak játszik Veled. Minden nőnek jól esik, ha csapják neki a szelet, és ha van egy pulikutyája - nem sértésnek szántam. Lehet, hogy nem akar tőled semmit, csak udvaroltat magának.


Mit jelent, hogy bepróbálkozol? Ha kéri, hogy várd meg, akkor mond meg neki, hogy akkor cserébe menjen el veled sütizni vagy meginni egy teát. Ott meg kérdezz rá, hogy szeretne-e vmit

2009. jan. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát én nem ismerhetem azt a lányt. De annyit tudok mondani, hogy én is csináltam ilyet,de nem akartam szórakozni senkivel... És azt hittem, hogy egyértelműen ki van nyilvánítva, hogy csak barátok vagyunk. Minthogy az is volt. És azért csináltam, mert nagyon jól éreztem magam avval a fiúval. Sokkal jobb barát volt bizonyos szempontból, mint egy lány. Megbíztam benne... Én mindig is jobban kijöttem a fiúkkal. Lehet, hogy ez a lány ilyen. Mondjuk akiről beszélünk, az most életem nagy szerelme. Amikor csak "barátnőm" volt annak már 3 éve. :D (L)

17L

2009. jan. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
azt jelenti mindig bókolok neki meg szépeket mondok van mikor óóó de aranyos vagy stb... van amikor meg csak ir rá 1 ilyen pirulós fejet , elhivni még sose sikerült csak 1 buliban találkoztunk bár akkor nem volt túlzottan a szivem csücske most viszont mindennél jobban akarom azt a lányt mégis azt érzem hogy csak játszadozik velem.még korizni se jön el mert h hideg van és nem tud többszor mondtam neki hogy segitek meg nem fog elesni ő mégis aztmondta hogy nem
2009. jan. 21. 18:20
 4/4 anonim ***** válasza:
Ááá, ezt tipikusan a "hagyjad kategória". Ebből nem lesz semmi; barátként néz rád, csak legfeljebb fél ezt megmondani.
2009. jan. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!