Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van olyan lány, aki örülne ennek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány, aki örülne ennek?

Figyelt kérdés

Pl. a lány egy padon ül vagy olvas vagy buszra vár vagy ilyesmi (szóval nem siet épp valahova).

Van olyan lány, aki örülne neki, ha egy srác odamenne hozzá, hogy beszélgessen vele és megismerhesse? Tegyük fel látszik a pasin, hogy nem jártas csajozás terén, kicsit esetlenül beszél, de amúgy normális gyerek. De látszik rajta, hogy tetszik neki a lány. Örülnétek neki, lányok?


2009. szept. 22. 17:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Igen,szeretek ismerkedni:)
2009. szept. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
igen :)
2009. szept. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
90%
Persze, tök normális hogy vannak ilyenek. Én speciel ha tetszene a srác(mármint szimpi lenne) akkor kicsit segitenék neki. MIndenki másképp áll hozzá
2009. szept. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
Ha szimpatikus a srác, NAGyoN! :)
2009. szept. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
ha bejössz az illetőnek, nemfogja érdekelni h esetlenül beszélsz:)
2009. szept. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%
igenigen:P;) hajrá!:D
2009. szept. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%

hát persze...sztem minden csaj örül az ilyesminek:)

velem már történt ilyen,csak az volt a külömbség,hogy a pasi nem volt valami esetlen...:)

de az sem baj ha az...én annak is örülök...és ha elkezd beszélgetni,és a csaj m utat valami érdeklődést,akkor ugyis belejön

2009. szept. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%
attól függ, milyen módon esetlen, mármint lehet h én pl először kicsit megijednék, h mit akar:) de ha tényleg kedves, akkor okés lenne már.
2009. szept. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
88%
örülnék :)
2009. szept. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
amugy csak azt tudom mondani h kérj például segitséget valakitől pl apukád vagy idösebb haver aki kcisit jártasabb ilyen téren.. deh amugy ha külsöre vonzo vagy nem nagyon jelent gondot télleg vagy csak ebből még aféle bókót is tudsz cisnálni hogy mondod neki :amugy tudsz beszéni csak kicsit zavarba vagy h ilyen szép lány társaságába vagy. valami hasónló 16/F
2009. szept. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!