Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minek örülne egy 22 éves lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fibbrizzo kérdése:

Minek örülne egy 22 éves lány?

Figyelt kérdés
Húsvétra nem tudom mit adjak a barátnömnek .Tudom a locsolás épp elég de mindig szoktunk egymásnak adni valamit ,adnátok ötleteket milyen aproságnak örülne?
2011. ápr. 19. 19:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Törpenyuszi :)
2011. ápr. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezüstékszer.
2011. ápr. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csokinyuszi:).
2011. ápr. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Darcy01 ***** válasza:
Egy szép bizsu fülbevaló.
2011. ápr. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
péééénnnzzzzzz minden nő azt akarja
2011. ápr. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Könyv? Azt miért nem írja, soha senki?! Én úgy örülnék, ha egyszer valaki megkérdezné (nem csak a pasim, hanem egyáltalán), hogy milyen könyvet szeretnék elolvasni legközelebb :D Főleg, mert azok a könyvek ritkán jönnek ki egy ötösből, amikre szükségem van...

Vagy egy esztétikus és méretes marcipánfigura?

Masszázsolaj? Aztán használnád rajta...

Illóolaj is jó lenne szerintem (mandarin, citrom és rózsa együtt párologtatva isteni - csak épp a rózsának 1(!) ml-je 3E Ft; narancs/citrom 1000-1500 Ft, ráadásul 10 ml-je).

Kb. ezek jutottak eszembe...

2011. ápr. 20. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!