Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minek örülne egy fiútól egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek örülne egy fiútól egy 12 éves lány a szülinapjára? Lehet hogy össze fogok jönni vele:') ja és aránylag eléggé gazdagok 13/F

Figyelt kérdés
2011. ápr. 15. 09:45
 1/9 anonim ***** válasza:

Adj neki egy csomag sót. És mondd ezt neki: "Olyan vagy az életemben, mint a só. Megízesíted a mindennapjaimat."

Szerintem egyben olcsó, és frappáns ajándék is :DDD

2011. ápr. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
xd
2011. ápr. 15. 09:54
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha normális lány, nem igazán fogja értékelni az ajándék összege. Egy DVD, amit szeret, csoki, egy kis virág, ilyesmik.
2011. ápr. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Barbie? Vagy egy Hello Kittys párnának...
2011. ápr. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
-.-"
2011. ápr. 15. 10:24
 6/9 A kérdező kommentje:

13 éves lesz

azért ilyen korban már nem szokás barbizni:'DDD

2011. ápr. 15. 10:25
 7/9 A kérdező kommentje:
de amugy kössz a válaszokat:D
2011. ápr. 15. 10:25
 8/9 anonim ***** válasza:
hát el kell, hogy mondjam, én 16 éves koromig barbieztam, igaz, ez már 10 éve volt
2011. ápr. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egy biztos ne disznóvágásból vigyél neki kóstolót főleg ha a lány vega mert az eléggé bukó XD Ismertem egy srácot aki megcsinálta.

Én a virág, csoki vagy valami plüssszar irányzattal próbálkoznék a helyedben, mondjuk a virág nem annyira menő ilyen fiatalon.

2011. ápr. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!