Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » MIért van külön felső oktatott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MIért van külön felső oktatottaknak weboldal az egymással való randizásra?

Figyelt kérdés
Mármint tényleg ennyien hiszik,hogy a végzettség számít?
2013. ápr. 4. 20:50
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
36%
A végzettség számít! Egy 2 diplomás közgazdász és egy gyártósori operátor kapcsolatából nem sülne ki sok jó.
2013. ápr. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
100%
Igazából azt hiszik hogy ez így mekkora siker lesz. Én meg érzem mekkora kamu adatlapok születnek :D
2013. ápr. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 first blood ***** válasza:
82%
Nem, de ha egy értelmes társat keresel, akkor ott lehet, hogy megtalálod. Persze a diploma sem jelent semmit. Lehet, hogy sokkal nagyobb paraszt néhány diplomás, mint egy szakmunkás végzettségű ember.
2013. ápr. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
93%
valamennyire számít a végzettség, de inkább azt mondanám, h mi van a fejében, egy büfészakon szerzett diplomától a szakmunkás végzettség pl. többet ér, főleg, ha intelligens is az illető
2013. ápr. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 The Other ***** válasza:

Van ilyen weboldal?

Amúgy egyetértek azzal, hogy manapság az, hogy valaki "diplomás" nem sokat jelent. Tömegoktatás van, teljesen átlagos, sőt az alatti szellemi képességű emberek is kapnak diplomát (mondom ezt úgy, hogy 2 betűvel lesz nem sokára hosszabb a nevem)...

2013. ápr. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
100%

Persze, van ilyen oldal.

Csak ott nem tudsz semmit csinálni, csak ha fizetsz :) Még azt sem tudod elolvasni, mit írnak. Ez igazából csak pénzhajhászás, gyakorlatilag nincs mögötte bizonyíték, hogy mekkora siker lenne az oldal (csak reklám, de az nem a tényeken alapul). Előbb tegyen le az oldal az asztalra, aztán menjen rá a pénzre, hamár hiénák, addig meg bizonyítson :)

2013. ápr. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 A kérdező kommentje:

1es,honnan veszed?Talán ismersz olyan párt,akik kipróbálták?

Én a szakmunkást se fejeztem be.Mégis akár itt is,simán többet tudok a dolgokról,nem csak szex terén,mint az érettségisek,vagy diplomások ,akikkel itt már vitatkoztam...

Szerintem számít az,hogy legyen külső vonzalom,belső összhang és nem nagy intelligenciakülönbség.De azt nem jelöli a papír,amit megszereztek.

2013. ápr. 4. 20:57
 8/45 anonim ***** válasza:
22%
már megint előkerült a büfészak kifejezés, egyszer ezért még megtépek valakit! aki így gondolkodik, az olvasson már el egy filozófiai, esztétikai, irodalomelméleti vagy nyelvészeti szakirodalmat, biztosra veszem, hogy egy mondatát se tudja majd értelmezni
2013. ápr. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
36%

emberek, nem minden a papír

testvérem járt szülői unszolásra büfé szakra, csoporttársai nagy része még alap dolgokkal sem volt tisztában, és sajnos ezek diplomát is kaptak, mert itt nálunk a fejpénz a fontos

2013. ápr. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
Nekem érettségim van és filmes szakmám. A szakmámtól teljesen eltérő vállalkozást építettem fel egy barátommal, melynek vezérigazgatója vagyok. Teljesen mindegy mi a végzettséged. Fejben dől el ki leszel, hogy megfelelsz-e magadnak... Egy szakmunkás is lehet elégedett az életével és vele is elégedettek lehetnek.
2013. ápr. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!