Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem tudom, hogy mit akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, hogy mit akar tőlem. Csak szex. Vagy több? szerintetek?

Figyelt kérdés
5 hónapja megismertem egy fiút egy buliban.Nagyon megtetszett.Pár napra rá elkezdünk randizni. Ugyan abban a városban lakunk. 21 éves, egyedül lakik. Párszor elmentem hozzá és szexeltünk, később kiderült, hogy ő ennél nem akar többet, ezért én hagytam is inkább az egészet. Hónapokig nem találkoztunk, de 2 hete összefutottunk megint egy buliban. Ma elkezdtünk dumálni és holnap találkozunk. Nagyon megakarom szerezni. Mit tegyek? Segítsetek :$

2013. ápr. 3. 13:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Mond meg neki erre még nem gondoltál? Majd ő eldönti mit akar, de ahhoz tudnia kell te hogy érzel.
2013. ápr. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha ennek a fazonnak te bármit is jelentenél ingyen numerán kivűl, az első együttlétetek óta le sem tudnád magadról vakarni.

Ennek a faszinak csak ingyen vagy-semmi több, és nem is jelentesz többet, mert nem csak a buli után jelentkezett volna, hanem folyamatosan kereste volna a társaságodat.


Sajnos ennél szebben ezt nem tudtam számodra leirni, hogy kicsit gondolkodj el..

2013. ápr. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Persze. hogy csak szex. Ne legyél naív, ha akart volna valamit már rég kezdeményezett volna. Ha neked ez nem elég hagyd inkább az egészet.
2013. ápr. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha kefélsz vele, az elég jó nem? Miért mit akarsz tőle? Hogy lehessél a bújós kis cicája, akinek elmondhatod a dolgaidat, de nem kettyintetek?
2013. ápr. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
a bújós kiscicája is szeretnék lenni, igen, meg szexelni is. Álom pasi, vicces, meg minden ami kell.
2013. ápr. 3. 13:58
 6/8 anonim ***** válasza:
5-Bocsi, de az álompasi kategória "kissé" más. Elég lent van a szinvonalad, ha számodra ez egy álompasi.
2013. ápr. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
álompasi alatt a kinézetét értettem.
2013. ápr. 3. 14:05
 8/8 anonim ***** válasza:

hát nem tűnik komoly kapcsolatnak a fiú részéről..

talán a legjobb megoldás, hogy te se gondolkodsz komolyan vele kapcsolatban. csináld azt amihez kedved van, ne ragaszkodj hozzá. foglald el magad más dolgokkal.

és egy jó védekezés a kihasználás ellen, hogy SOHA nem alkalmazkodsz! soha nem mondasz igent amikor nemet akarsz, vagy nemet amikor igent akarsz. ha csak szexet akar, használd ki, amikor kedved van, de csak akkor! és ne te hívd.


nehogy bele menj egy olyan kapcsolatba, amiben csak kihasználnak! az mindig rosszul végződik..

2013. ápr. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!