Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kell-e bármit is tennem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kell-e bármit is tennem?

Figyelt kérdés

A sráccal sokat beszélgettünk nyáron, de suliban még csak nem is köszönünk egymásnak. Ősszel írtam neki, hogy tetszik, de nem válaszolt. Egy időre elfelejtettem, de most megint azt érzem, amit akkor.


Egyébként aranyos meg jófej, ugyanazokat a zenéket hallgatjuk, mindketten 17 évesek vagyunk. Amikor nyáron beszéltünk, csomó mindent írt, meg szmájlikat meg lelkes is volt.


Eldöntöttem, hogy én többször nem írok rá. De akkor mit tegyek? Úgy érzem mostanában néz engem, meg többször is előreengedett már a közös óránk után az ajtónál. Mondjuk azt is tudom, hogy ő az ilyen nagyon szép lányokért van oda, én meg átlagos vagyok. (Ő meg... nem egy jóképű ember, sőt.)


Két hét múlva mindketten megyünk Pestre kirándulni (elvileg). Esetleg próbáljak vele ott kommunikálni?


Előre is köszi a válaszokat.


2013. márc. 28. 21:47
1 2
 11/12 NiKkNikotin válasza:
Akkor a téma már adott, a többi majd alakul. De ha nem akar belemenni a beszélgetésebe sem akkor ne erőltesd rá magad, később csak bánnád a dolgot
2013. márc. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi a válaszokat ;)
2013. márc. 28. 22:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!