Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy jöhetnénk össze? Tennem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jöhetnénk össze? Tennem kéne bármit is? És ha igen, mit?

Figyelt kérdés
Tetszem neki, tetszik nekem, tudja, hogy tetszik nekem, tudom, hogy tetszem neki, azt viszont nem tudja, hogy én tudom, hogy tetszem neki.De barátnője van.Tiszta röhej.
2012. ápr. 24. 01:25
 1/6 anonim ***** válasza:
hogyha ennyire biztos vagy benne hogy tetszel neki, miért nem mondod meg hogy neked is tetszik ő? attól hogy megmondod nem fogsz neki mégsem tetszeni. a barátnőjével meg úgyis szakítani fog nemsokára ha tudja hogy ott vagy neki te is.
2012. ápr. 24. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

vigyázz az ilyennel, aki megcsalja a párját..megcsalná..akkor valszinű..téged is megcsalna..legalábbis nekem ilyen tapasztalat jutott..de tisztelet a kivételnek...

ha van párja, akkor minek érdeklődik más lány felé? miért nem rákoncentrál?

24 L

2012. ápr. 24. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igaza van a #2-nek.

Ne tegyél semmit. Ha addig kezdeményezne, amíg nem szakított a barátnőjével, akkor felejtős.

Ha előbb szakít, és csak utána, akkor rendben van.

Persze ha csak futó kaland is jó neked, akkor az előző nem érvényes.

2012. ápr. 24. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
írd be fas*bukra hogy lájkolod a képét
2012. ápr. 24. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nyomorék kis buzzi vagy
2012. ápr. 24. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Attól, hogy valakit vonzónak talál az ember még nem biztos, hogy össze is akar jönni az illetővel. Pláne ha van barát/barátnő. Aki komolyan veszi a kapcsolatát, annak ez megmarad ezen a szinten (legfeljebb). A hűtlenekről és azokról, akik csak akkor engedik el az indát ha már fogják a másikat, külön megvan a véleményem. De kinek milyen jellemű ember a zsánere, ízlések és pofonok:) Mivel azt mondod, hogy tudja, hogy tetszik neked, szerintem nem sok értelme lenne bármit is tenned. Talán annyira nem tetszel neki, hogy elhagyja érted a barátnőét. Persze rámászhatsz ettől függetlenül ha gondok vannak a gerinceddel, de nagy a valószínűsége, hogy idővel te fogsz rácseszni. De nem hiszem, hogy ez a fajta lennél. (Vagy mégis, ki tudja.) Szerintem várd ki, hogy mi lesz. Amíg nem szakít a te külön ráhatásod nélkül, addig felejtsd el. Mindenki jobban jár.
2012. ápr. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!