Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kell-e bármit is tennem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kell-e bármit is tennem?

Figyelt kérdés

A sráccal sokat beszélgettünk nyáron, de suliban még csak nem is köszönünk egymásnak. Ősszel írtam neki, hogy tetszik, de nem válaszolt. Egy időre elfelejtettem, de most megint azt érzem, amit akkor.


Egyébként aranyos meg jófej, ugyanazokat a zenéket hallgatjuk, mindketten 17 évesek vagyunk. Amikor nyáron beszéltünk, csomó mindent írt, meg szmájlikat meg lelkes is volt.


Eldöntöttem, hogy én többször nem írok rá. De akkor mit tegyek? Úgy érzem mostanában néz engem, meg többször is előreengedett már a közös óránk után az ajtónál. Mondjuk azt is tudom, hogy ő az ilyen nagyon szép lányokért van oda, én meg átlagos vagyok. (Ő meg... nem egy jóképű ember, sőt.)


Két hét múlva mindketten megyünk Pestre kirándulni (elvileg). Esetleg próbáljak vele ott kommunikálni?


Előre is köszi a válaszokat.


2013. márc. 28. 21:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kell...,el kell felejtened szépen...
2013. márc. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Figyelj, veszítenivalód egyáltalán nincs, szóval nyugodtan próbálj közeledni felé. Egyébként ti most egy osztályba jártok? Mert én is hasonlóan érzek egy lány iránt, akivel egy csoportba járunk angolból. Eddig még nem mondtam el neki, hogy beleszerettem, de sajnos úgysem sok esélyem van nála :(
2013. márc. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 NiKkNikotin válasza:
Lehet, hogy a barátjának el tudna képzelni ezért is beszéltetek jót online, de amikor megmondtad neki h tetszik neked akkor beparázott és ezért most nem tudja kezelni hogy hogyan viszonyuljon hozzád. Próbálj vele személyesen beszélni, és ha elutasítónak tűnik akkor hagyd.
2013. márc. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Próbálom elfelejteni, de nem tudom...


Csak évfolyamtársak vagyunk, és heti két óránk van együtt, egymás után

2013. márc. 28. 21:55
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a harmadik választ is :) Nem tudom, hogyan közeledjek felé, személyesen még soha nem beszéltünk... (köszönés sem :( úgy gondolom ne a lány köszönjön előre egy fiúnak)
2013. márc. 28. 21:57
 6/12 anonim ***** válasza:

Láthatóan nyomulsz, leírod neki, hogy tetszik neked, nem válaszol, nem jóképű, sőt talán egy fokkal szebb az Ördögnél.

Ellenben előreenged, ami ugyebár egy alap udvariassági forma.


Akkor mi a gond? Ha azt mondod egy 5 éves kapcsolatot nem tudsz elfelejteni akkor azt mondom az még oké, az már lelkiekben is megterhelő de itt mi történt egy kis csevegésen kívül..., semmi, felejtős.

2013. márc. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 NiKkNikotin válasza:

Szerintem semmi nincs abban ha te köszönsz előre, ezzel csak jelzed felé h ember számba veszed. Ez csak egy alapvető dolog két ember között aki ismeri egymást. De ha nem nem köszön vagy úgy veszed észre hogy próbál nem észrevenni akkor szerintem halott ügy. Voltam nagyon hasonló helyzetbe csak az aki nekem tetszett kihasználta a rajongásomat és csak hitegetett, a te választottad ezen a téren korrektebb ha úgy vesszük

17L

2013. márc. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igen, a baj az hogy nem tudom felfogni, hogy miért volt kedves velen online. Ha kérdeztem zavarom-e vagy akármi, kb ez volt a válasz: 'nem dehogyis, mért zavarnál? :PP' Szóval nem értem.
2013. márc. 28. 22:06
 9/12 NiKkNikotin válasza:
A megoldás az lenne hogy ha személyesen is beszélnétek.
2013. márc. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
A személyes beszélgetésnek én is örülnék :) Még suli elején megbeszéltük hogy majd kimegyünk beszélgetni, szól ha ráér, de nem lett belőle semmi... Hát majd akkor keresek alkalmat. Nagyon hiányzik, hogy beszélgessünk, mert ilyen típusú zenéről senkivel nem tudok beszélgetni rajta kívül meg érdekel is a véleménye valamiről ezzel kapcsolatban...
2013. márc. 28. 22:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!