Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan csináljam? Mit kéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csináljam? Mit kéne tennem? Bármit megtennék érte.

Figyelt kérdés

A volt barátomat akarom "visszaszerezni", mert még mindig nagyon szeretem őt, és nem tudok nélküle élni. A szakítás óta, azaz háromnegyed éve nem beszéltünk, csak néha láttuk egymást.

Eddig nem mertem kezdeményezni, de már úgy látom, nincs más megoldás, nem tudok rajta túllépni. Ő szakított velem, mert már nem érezte azt, amit az elején, mert keveset tudtunk találkozni, sokat veszekedtünk.

Még mindketten fiatalok vagyunk, 16 évesek.

Lehet esélyem? Tiszta szívemből szeretem őt, első szerelem volt mindkettőnknek. Lehetséges, hogy én is hiányzom neki?


2011. jún. 11. 21:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Háromnegyed éve feléd se nézett, nem keresett, nem szólt hozzád.

Szerintem hagy, ez a vonat már elment.

Nem hiszem, hogy hiányzol neki. Most nem hiszed el, de majd találsz mást, és elfelejted őt.

2011. jún. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha bármit megtennél érte, vedd tudomásul és tartsd tiszteletben, hogy van szabad akarata, éspedig nem akar veled lenni.
2011. jún. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen változik legjobban az ízlés, az érzelmek. Egy 16 éves pasinak máshol jár még az agya. Próbálj meg túllépni rajta, ha ő ennyi idő után nem keresett nyilván nem is akart. Biztos nagyon rossz érzés ez az egész, de tényleg hagyd. Ne alázd meg magad.
2011. jún. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!