Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Aki sokáig egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Aki sokáig egyedül marad, annak mi az oka?

Figyelt kérdés
Vannak csinos szép lányok is egyedül és soha nem értem, miért? Válogatós vagy túl félénk?
2013. márc. 27. 16:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
válogatós és általában a kiszemelt mindig éppen egy olyan személy akinek nem kéne lennie
2013. márc. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 panini ***** válasza:
100%
Vagy jó neki, úgy ahogy van.
2013. márc. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 panini ***** válasza:
100%
Vagy csak még nem jött el az ő ideje.
2013. márc. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 panini ***** válasza:
Vagy ahogy az első válaszoló is írta : a kiszemelt véletlenül mindig egy olyan személy, akinek nem kellene lennie..
2013. márc. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%
Nem megy emberek közé, de ha mégis, akkor a férfiak csak bámészkodnak. Ezért.
2013. márc. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha akarnék párt, akkor keresnék. Én jól érzem így magam. Nem mindenkinek ekörül forog az élete.
2013. márc. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%

Momentán én is megvagyok pasi nélkül. A szexet megoldom baráttal, az meg nem hiányzik, hogy valaki megmondja, hogyan éljek, mennyit dolgozzak.


25/N

2013. márc. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én barátnőmnek is volt előttem egy közel 3 éves kapcsolata, szakítottak és majdnem 2 évig nem volt senkije.

A magyarázata annyi volt, mert kérdezte tőle, hogy nem érezte úgy hogy készen állna egy új kapcsolatra, pedig járt emberek közé, meg én is egy baráti társaságban ismertem meg akik egyszer elhívták bulizni, és akkor mondta hogy nincs párja már régóta, de nem is akart, már rég kiheverte a volt kapcsolatát, de ő kereste az igazit mert voltak ugyan ismerkedései is, ahogyan írták az előttem szólóak hogy nem érezte úgy hogy hosszú távú kapcsolata lesz velük, és ezért inkább hanyagolta.

Aztán jöttem én a képbe, sokáig beszélgettünk, interneten, meg találkozgattunk, is aztán 2 hónap után már jött a szerelem és összejöttünk.

májusban leszünk 1 éve együtt.

2013. márc. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
7. igaz, tényleg ne mondja meg neked senki, hogyan élj, stb. tényleg jobb, ha magad teszed tönkre az életed, csak utána meg ne erre az oldalra jöjj sírni.
2013. márc. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm az aggódást, de nem teszem tönkre az életem. A karrieremre koncentrálok, dolgozok éjjel-nappal, hétvégén a barátaimmal vagyok, nekem ez így jó. Az előző kapcsolatom arról szólt, hogy "ezt ne csináld, azt ne csináld, foglalkozz velem többet" aztán amikor ezeket megtettem, közölte, hogy nem én vagyok a nagy ő. Hát köszönöm, ebből most egy ideig elég volt. Majd ha jön valaki, aki nem így áll a dolgokhoz, akkor beszélgetünk róla, hogy feladom a kényelmes és önálló szingli létem. Sehová nem rohanok, semmivel nem vagyok elkésve, és nekem így jó.


25/N (7-es)

2013. márc. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!