Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol tudnék egyedül is ismerked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék egyedül is ismerkedni sulin kívül?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok,már nagyon rég óta bem volt barátom. Eddig úgy voltam vele,hogy majdcsak lesz,ráérek,de egyre jobban úgy érzem,hogy muszáj lesz nekem lépnem,meg tennem az egészért,mert már kezd nagyon zavarni,hogy senkit se tudok úgy szeretni,meg minden barátnőmnek van barátja,aztán erről témáznak állandóan. Egy ideig tetszett az egyedüllét,de már elegem van belőle.


Suliból nem akarok senkivel járni,bulizni nem szoktam menni,mert ott szinte esélytelen normális,tartós kapcsolathoz fiút találni. Buszon,meg utcán leszólítani bárkit meg nem nagyon szeretnék. Nem azt mondom,hogy nincs elég önbizalmam hozzá(mert szerintem ugyanannyi esélyem van az ilyesmire,mint minden más átlagembernek,csak eddig nem foglalkoztam a dologgal)csak kicsit már abszurd nekem. Más ötletem meg nem nagyon van,mert ha társasággal megyünk valahova,akkor meg nyilván velük és nem idegenekkel leszek elfoglalva. Egyedül meg kevés olyan hely van,ahova mehetnék ismerkedni,vagyis inkább úgy mondanám,hogy ötletem sincs,hova menjek,csak kezdeni akarok valamit már a helyzettel.:)


Tudom,sok ilyen kérdés volt már feltéve,de egyiknél se találtam megfelelő választ. Hátha.. Előre is köszi a válaszokat!:))


2013. márc. 11. 23:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Itt nálam, jelentkezni privátban.
2013. márc. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag az élő ismerkedés ki van lőve nálad akkor meg mi a kérdés?Egyértelmű hogy interneten kell próbálkoznod,bár ott se sokkal jobb a helyzet
2013. márc. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

hát nem sok hely van, én is sokat töprengtem ezen, de szórakozóhelyen kívül nem nagyon jut eszembe más.

Régebben a haverokkal szerveztünk házibulikat, most, hogy lett kocsim, nyári éjszakákon csajokkal az erdőben ivás stb. De mindig mi hívtunk csajokat, más kérdés, hogy hetekig kellett szervezni egy ilyen estét, mire találtunk 2 csajt akik eljöttek velünk, és akkor is csak egy estés lett a dolog, legalábbis nekem, pedig akartam volna többet a csajtól. Ha van még kedved erről beszélgetni írj privátot.

2013. márc. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Merre laksz?
2013. márc. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
budapesti vagyok.:)
2013. márc. 12. 00:24
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is Budapesti vagyok, összehozunk valamit?
2013. márc. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát tényleg nehéz helyzetben vagy...Budapesten nagyon kevés ember él
2013. márc. 12. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
majd írok valamit...
2013. márc. 12. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hobbin, barátokon keresztül... :)

Vagy ismerj meg engem! :P


20f

2013. márc. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!