Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen helyekre mehetnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen helyekre mehetnék egyedül ismerkedni?

Figyelt kérdés

Szórakozóhelyeken egyedül, társaság nélkül elég kellemetlen csak úgy ott lenni, viszont ha társasággal megyek, akkor szerintem nem annyira keresi más a társaságomat ismerkedés céljából.

Egyedül hol tudnék akkor ismerkedni?


2012. jún. 22. 22:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%

•Action Bar, V. Magyar utca 42. www.action.gay.hu

•Cafe Smile, VII. Nagydiófa utca 17. [link]

•CoXx, VII. Dohány utca 38. www.coxx.hu

•Habroló Bisztró, V. Szép u. 1/b. www.habrolo.hu

•Mylord Café, V. Belgrád rakpart 3-4.

•Le Cafe M Bár

2012. jún. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Az én célom az hogy "utcán" képes legyek ismerkedni.Borzasztó kihívás de számomra ez az IGAZI.
2012. jún. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

hogy ismeri már az első a legmenőbb melegdiszkókat :D...


Elmenjek veled bulizni kérdező? Megmutatom hogy kell aztán gyerünk. Egy vékony akárki vagyok, nem az a tipikus tinimagazin címlap.

2012. jún. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Igen, pontosan fiúkkal szeretnék ismerkedni, de csak olyanokkal, akiket a lányok érdekelnek.
2012. jún. 22. 22:33
 5/16 anonim ***** válasza:
Ha te tudod melyik a legmenőbb meleg diszko akkor baj nem lehet kis homika
2012. jún. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Milyen beteges állat akar az utcán ismerkedni? Tuti felrúgnék bárkit ha lány lennék aki csak úgy leszólítana az utcán. Ez nem a macsósság jele, hanem a kiéhezettségé.
2012. jún. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Pfff... Ha meg lány vagy akkor minden ujjadra kapni fogsz most egy foreveralone-t privátban. Sok szerencsét hozzájuk...
2012. jún. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Ó, hidd el, az igencsak egy nagy fellendülés lenne a szerelmi életemben a mostani állapothoz képest. :D
2012. jún. 22. 22:37
 9/16 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy amúgy?
2012. jún. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Pedig működhet a dolog, nálam mondjuk nem vadidegennel történt, de még nem beszéltem vele korábban soha, csak egyszer sétáltam és megláttam az utcán úgyhogy odamentem.
2012. jún. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!