Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 25 feletti férfiak. Hány éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 feletti férfiak. Hány éves lenne a legfiatalabb lány akit bevállalnátok? És a legidősebb nő?

Figyelt kérdés
2009. szept. 17. 20:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ez nagyon gáz, hogy egy tizenéves lányt kihasználásra használtok!

Ez minősít minden ringy*ó pasit!

Ja és én nem csodálkozok ezek után, hogy sok nő leszbi lesz vagy ledér lány.

2009. okt. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ezt a kihasználást elfelejthetnétek már feministák! A nő is akarja neki is jó. Innentől fogva én mondom hogy kihasznál engem. 24f
2009. okt. 12. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

22:24

Ez a bizonyíték arra, hogy mindenkinek a saját korával kell kezdeni. Nem egy 15-16 évest ismertem akik rohadt nagyra voltak az idősebb barátjukkal, aztán jól át lettek b.szva a palánkon. Mit mondjak, megérdemelték.

2010. jan. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Amikor összejöttünk akkor volt a férjem 17 én 22 azóta összeházasodtunk és van 3 gyerekünk.

Előtte volt 40-45éves pasim is.

28/L

2010. márc. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!