Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van esélyem ennél a lánynál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem ennél a lánynál?

Figyelt kérdés

A lánynak pár hónapja van barátja!

Kb egy hete elhívtam iszogatni, együtt voltunk pár órán át, a végén csókolóztunk is párszor, de aztán nem sokkal később hazament (és nem hagyta, hogy elkísérjem). Ezelőtt már jóban voltunk, kb haveri viszonyban vagyunk, csoporttársam, sok órán együtt vagyunk, egymás mellett ülünk, amúgy is találkozunk néha sulin kívül.

Ez az eset óta még személyesen nem találkoztunk, csak facebook-on beszéltünk, ugyanolyan poénkodós és közvetlen stílusban ír, mint eddig, szóval talán nem zavarta annyira a csók, és mikor kérdeztem, hogy máskor is eljönne-e még velem, azt mondta, hogy igen.

Van esélyem? Vagy most mit tegyek?


2013. márc. 18. 01:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szerintem egyértelműen van, és nyugodtan kérdezz rá, lenne-e a barátnőd, és hogy ha igen, mi a terve a másik fiúval.

Lehet nyíltan párhuzamos kapcsolatokat fenntartani, ha mindenki benne van. Szóval szerintem az a perdöntő, hogy Ti egymással hányadán álltok, utána meg csak egyeztetni kell az érdekeket.:)

Legyél bátor!:)

Aki mer, az nyer!:)

(37N)

2013. márc. 18. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Jaj, gyerekek hagyjátok már a foglalt lányokat! Lányok, ti meg legyetek már hűségesek a barátotokhoz! Ez a harmadik ilyen kérdés egy nap alatt.(tudjátok, az inges cucc)
2013. márc. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A hűség megbízható kitartást jelent egy személy vagy valamilyen feladat mellett. Azt nem foglalja magában, hogy mással nem lehet foglalkozni.
2013. márc. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!