Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek van esélyem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esélyem a lánynál? Van barátja, ennek ellenére találkoztunk

Figyelt kérdés
kérdezte a tali után hogy éreztem magamat vele. Jól esett neki hogy újból beszéltünk a már első közös élményeinkről is, mivel eddig nem ismertük egymást. Olvastam pár oldalt ahol vannak apró jelek a lány részéről ami arra utal hogy szabad a pálya nála ha van barátja közbe. És mind teljesült is, megérintett közel ült hozzám mindig. És volt hogy a mostani pasijának a problémáiról beszélt. Nem vettem észre hogy elzárkózna egy új dologtól. Megkérdeztem h találkozunk e újra, mondta hogy majd még átbeszéljük, nem siettetem had tegye rendbe a dolgokat

2012. nov. 12. 09:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nő létemre nem sokra tartom az ilyen lányokat, őszintén szólva.

Ha van barátja, de nem szerelmes belé, másfelé kacsintgat, akkor minek van vele? Hülyíti a srácot?

Ha teszem azt, otthagyná a mostani pasiját és összejönne veled, te hogy lehetnél biztos benne, hogy legközelebb nem pont téged fog így hülyíteni, mint a jelenlegi barátját? Neked hogy esne a dolog?

Taktikázik, addig nem hagyja ott a pasiját, amíg te nem omlassz a lábai elé! Majd jusson eszedbe, amit mondtam!

23/L

2012. nov. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az első válaszolónak teljes mértékben igaza van. Ne legyél biztos benne, hogy veled nem csinálná ezt meg. Ez az egyik, a másik meg, hogy neked hogy esne, ha a barátnőd másokkal találkozgatna? Ez elég undorító, még ha a csaj is akarja. Szerintem az egyik leggerinctelenebb dolog a világon más párjára hajtani. Már ne haragudj...
2012. nov. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
látszik hogy nem boldog a kapcsolatában
2012. nov. 12. 10:17
 4/8 anonim ***** válasza:

Akkor miért nem szakít vele?

Ehelyett inkább veled találkozgat. Gratulálok!

2012. nov. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én megértem a lányt is, a leírottak alapján. Gondolkodóban van, hogy együtt maradjon-e a barátjával. Ha nagyon kell neked ez a csaj, akkor adj neki egyértelmű jelet, vagy mondd meg neki őszintén, hogy akarsz tőle valamit. Ezután már egyértelmű lesz számára, hogy döntenie kell. Eldől, hogy mi/ki a fontosabb neki.

A kérdésre, hogy van-e esélyed a lánynál. A válaszom: igen. De persze nem kizárt az sem, hogy pofára esel...

2012. nov. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
még egy ismerkedős találkozás volt muszáj elmondani neki hogy bejön? így is úgy találkoztunk hogy előtte folyton mondogattam neki mennyire bejön rajta ez meg az, csak sejti hogy nem csak haverkodni akarok vele
2012. nov. 12. 12:17
 7/8 anonim ***** válasza:
46%

Én megértem a lányt. Szerintem azért mert találkozik egy valakivel meginni egy kávét, megismerni egy új embert, attól még nem csalja meg a párját, még ha boldogtalan is vele. Kinyitott egy új ajtót, és még barátkozik vele, eldönti, hogy kell-e neki vagy sem, belép rajta, vagy bezárja és marad a régi, megszokott dolgoknál. Szerintem nem szabad valakit azért elítélni mert a párja mellett találkozott valaki mással. Ennyiből ha engem megszólít valaki egy orvosi rendelőbe, és kellemesen elbeszélgetünk, míg várunk, akkor egy aljas ember vagyok, aki kihasználja a párját? Hozzátenném, a mostani párommal úgy ismerkedtem meg, hogy még én is kapcsolatban voltam. Egy 3 éve húzódó, szakításokkal teli, boldogtalan kapcsolatban voltam. Mikor a mostanival ismerkedtem, teljesen úgy találkoztunk, beszélgettünk mint barátok, ismerősök, szóba sem került az, hogy megcsalom a párom, hogy mi majd együtt leszünk. Egyszerűen szimpatikusak voltunk egymásnak, majd döntöttem, szakítottam, rá 2 hétre már egy pár voltunk a jelenlegivel. Mindez 1 éve történt, boldogabb vagyok mint valaha, ha nem ismertem volna meg, a ragaszkodásom, megszokás miatt lehet, hogy még mindig a szarban húznám, vagy húztam volna még pár hónapig. (És sosem csalnám meg a páromat sem, amelyik kapcsolatban minden rendben van, nem kell attól tartani, hogy majd "biztos veled is ugyanígy csinálja majd, és kidob másért" történettől. )


Szerintem van esélyed a lánynál, csak még nem tudta eldönteni mit szeretne, lépjen vagy sem. Szerintem nem kell ráerőltetni, színt vallani, legyetek barátok, hallgasd meg, ha találkozni szeretne keresni fog, adni fogja a jeleket. A legfontosabb, hogy adj neki időt, ha pedig elég érett és komolyan gondolja, akkor nem a párja mellett fog kikezdeni veled, és belebonyolódni egy se veled se nélküled kapcsolatba. Ha kellesz neki, akkor szakítani fog és idővel együtt lesztek. Én így látom..


22/N

2012. nov. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
53%

Attól még, hogy van valakinek pasija, találkozhat a barátaival is... a BARÁTaival.

Szerintem csak barátnak tekint, már bocsi:D És ezek a "jelek" különböző internetes oldalakról.. Nem a legmegbízhatóbbak. Komolyan.


Már velem is volt olyan, h volt pasim, közben találkoztam párszor egy régi haverral. No igen, csakhogy ő félreértette, a végén össze is verekedett a pasimmal.. A pasim meg csak nézett, hogy most mi van, mert ő tudta, hogy találkoztunk és azt is tudta, hogy egyáltalán nem tetszik. Kicsit gáz volt az egész helyzet:D


16/L

2012. nov. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!