Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van esélyem ennél a lánynál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem ennél a lánynál?

Figyelt kérdés

A lánynak pár hónapja van barátja!

Kb egy hete elhívtam iszogatni, együtt voltunk pár órán át, a végén csókolóztunk is párszor, de aztán nem sokkal később hazament (és nem hagyta, hogy elkísérjem). Ezelőtt már jóban voltunk, kb haveri viszonyban vagyunk, csoporttársam, sok órán együtt vagyunk, egymás mellett ülünk, amúgy is találkozunk néha sulin kívül.

Ez az eset óta még személyesen nem találkoztunk, csak facebook-on beszéltünk, ugyanolyan poénkodós és közvetlen stílusban ír, mint eddig, szóval talán nem zavarta annyira a csók, és mikor kérdeztem, hogy máskor is eljönne-e még velem, azt mondta, hogy igen.

Van esélyem? Vagy most mit tegyek?


2013. márc. 18. 01:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Esélyed van, de arra is, hogy ha esetleg dobná a pasiját

érted, akkor téged is dobna egy másik pasiért. És nem

kellett megizzadnod a csókért, másnak sem kell majd...


Ezt mérlegeld.


Amúgy meg ha van pasija, miért akarod tőle elszakítani?

Mondjuk mindegy, majd elszakítja más...

2013. márc. 18. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ez a kapcsolata előtt volt egy többéves kapcsolata, tudom, hogy ott hűséges volt végig, csak azóta megváltozott a véleménye a hűségről meg a kapcsolatokról azt mondta. Gondolom csalódott vagy nem tudom, de én ismerem magam, helyre tudnám állítani az értékrendjét... és igazából csak rá kéne találnia a korábbi énjére. Ettől én nem félek, hogy mi van, ha megcsalna, viszont érzem, hogy ő kell nekem!
2013. márc. 18. 01:32
 3/13 anonim ***** válasza:

Próbálkozz... De ha "helyre akarod állítani", akkor az már

megváltoztatás, amitől lehet hogy menekülni fog, ezt azért

ne feledd.

2013. márc. 18. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
#1 szívemből szóltál, ugyanezt írtam volna kb :D
2013. márc. 18. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy ő nem ilyen, mint amilyen életvitelbe kezdett a szakítása után, az igazi énje az, amilyen korábban volt, csak most megjátssza ezt. De szerintem, ha mellettem (vagy bárki mellett) biztonságban érezné magát, akkor olyan lenne, mint korábban.
2013. márc. 18. 01:41
 6/13 anonim ***** válasza:

Akkor viszont nem tud szelektálni. A mostani barátjával

miért van együtt akkor? Nálam alap, hogy mindig megsza-

vazok egyfajta bizalmat, mindennemű kapcsolatban, és azt

játszhatja el. Namost azért, mert előző pasijában csaló-

dott, még nem kell megváltozni, nem szabad ráhúzni sablont

minden pasira.


És miért vagy magadban annyira biztos, hisz a lány dönt,

hogy ő mit akar, ha nem akar megváltozni, azt támadásnak

veszi, ha "beleavatkozol" az életébe. Láttam már embereket

180 fokot fordulni, és évek múltán se lettek olyanok, mint

régen.

2013. márc. 18. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Egyszerűen látom rajta. Miután szakított, majdnem minden nap mással randizott, élvezte, hogy minden férfi odavan érte, és mikor erről beszéltem vele, akkor úgy adta elő, mintha erre büszke lenne, de valójában látszott a szemén az az óriási keserűség, amit nem tudott leplezni, és akkor tudtam, hogy ő valójában cseppet sem erre vágyik.
2013. márc. 18. 01:48
 8/13 anonim ***** válasza:

De most ott van pár hónapja a barátja, nem ?

Nem lehet, hogy boldog vele?

2013. márc. 18. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

De valami mégiscsak hiányzik neki, ha velem is smárolt, nem?

Vagy ez az egész csak arra volt jó, hogy lássa, hogy engem is megkaphatna és növelje az egoját? (Tudom ez nagyképűen hangzik, de most őszintén, a lányok nagy része eléggé odavan értem)

2013. márc. 18. 01:54
 10/13 anonim ***** válasza:
vagy csak az iszogatás hatása :)
2013. márc. 18. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!