Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek lehet esélyem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet esélyem egy olyan lánynál, akivel jóban vagyok, de amúgy sokkal jobb csaj, mint amilyen én vagyok pasiban?

Figyelt kérdés

Ismerek egy lányt, aki gyönyörű, kb mindenkinek bejön, egy rakás pasi odavan érte. Jóban vagyunk (amikor találkozunk társaságban, mindig jókat dumálunk), de eddig volt barátja, és nem próbálkoztam nála. A napokban szakítottak, és úgy gondolom, ha valamikor, hát most kéne próbálkoznom.

Viszont én azért nem vagyok egy adonisz.. Nem vagyok ronda, de közel sem vagyok a lány szintjén. Érdemes lehet próbálkoznom, lehet esélyem szerintetek?


2012. nov. 26. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Esélyed van, csak azt nem tudjuk mennyi.
2012. nov. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nincs esélyed, mert nem bizol magadban.
2012. nov. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Bízom magamban, de objektíven meg tudom állapítani, hogy míg ő simán lehetne mondjuk modell, addig én egy erős közepes vagyok kinézetre. Ez nem önbizalomhiány, csak tisztában vagyok magammal.
2012. nov. 26. 18:04
 4/5 anonim ***** válasza:
A második jól mondja bízz magadban és mint ahogy te a csokisat úgy én az epres fagyit szeretem úgy van ez a külsővel is persze vannak divatok amik sok embernek tetszenek de attól még nincsenek szintek ebben:)
2012. nov. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet, láttam már nagyon szép lányt közepes fiúval (meg fordítva is :D).
2012. nov. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!