Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak neki?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel összeszeretnék jönni már nagyon sokszor mondtam neki hogy szeretem de ő nem nagyon mond rá semmit!!!

de már nem tudok neki mit mondani !!!

Csak azt mondjam neki mindig hogy szeretem?????

Vagy szerintetek hogy tudnánk összejönni???

Az is a baj hogy nem tudunk találkozni mert a szülei nem engedik csak facebookon tudunk beszélni!!!!

Várnám minél előbb a normális válaszokat!!!



#barátnő #lány #csaj #bók #hogy jöjjek össze vele #hogy lehetne jobb a helyzet
2012. máj. 6. 09:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Minek ennyi felkiáltó- és kérdőjel? Szerinted nélkülük nem értjük, hogy mit mondasz?
2012. máj. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

"Csak azt mondjam neki mindig hogy szeretem????? "


Mar tapasztaltad, hogy ez nem mukodik! :D

2012. máj. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Értelmes válaszokat szeretnék!
2012. máj. 6. 10:16
 4/10 anonim ***** válasza:

Ilyesmit SOHA, de SOHA nem interneten keresztül közlünk. Megismerkedhetsz vele facebookon, elhívhatod valahová facebookon, és ha összejöttetek tarthatjátok a kapcsolatot facebookon. De az érzelmeid ilyen direkt kifejezését tartogasd a személyes találkozóra! Másrészt, amit szintén nem nagyon szabad, az az, hogy csak így rázúdítod, hogy szeretlek. Nem hagysz neki választási lehetőséget. Most mit mondjon? Tételezzeük fel, hogy ő is szimpatikusnak tart téged, talán kicsit tetszel is neki. Mondjon igent? És lépjen be egy kapcsolatba, amire még nem áll készen? Mondjon nemet? És kockáztassa, hogy elveszít téged, pedig ő látna benne lehetőséget, csak idő kell?


Meg hogy gondolod ezt az egészet, ha szülei nem engedik, hogy találkozzon veled? (Btw., hány évesek vagytok?) Majd facebookon küldesz neki egy :*-t és le van tudva az első csók?!

Bocs, hogy ilyen radikális voltam, csak amíg ezeket nem tisztázod/érted meg, fölösleges törni magad.;)


Most pedig a pozitív rész. Mondott már neked nemet? Ha igen, akkor felejtős, ne erőltesd. Ha nem, akkor van még remény, de szerintem kicsit vissza kéne venned, és össze KELL hoznod valahogy egy személyes találkozót (randit, ha úgy tetszik)! Lényeg, hogy légy türelemmel, és inkább lassan de biztosan törj a cél felé! Ráadásul, ha most visszaveszel egy kicsit, és valamennyire tetszel neki, akkor fel fog neki tűnni, és megijed, szóval ez is mozdíthatja előre az ügyet. (Azért erre ne játssz rá, nem is szép, meg veszélyes is!)


Sok szerencsét!

17/F

2012. máj. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi az a baj hogy egyáltalán nem engedik sehova!

Én 15 vagyok ő 14 elég régóta ismerjük egymást 2-3éve és nem mondott még nemet! Meg azt is mondta már hogy tetszem neki de ez szerintem nem egyenlő a szerelemmel lehet megfogadom a tanácsod és egy kicsit hagyom!!!!

ja és ez az egész kb 6hónapja kezdődött

2012. máj. 6. 10:33
 6/10 anonim ***** válasza:

Azért ne félbe hagyd a dolgot, csak ne erőltesd ennyire!:D De nyugodtan beszélhetsz vele, sőt! Ha meg még tetszel is neki, idő kérdése csak... Amint a szülei hajlandóak lesznek elengedni, elég jó esélyeket látok. A te döntésed, hogy megéri-e ezt megvárni.:)


17/F


ui.: #4 voltam!

2012. máj. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Úgy sem engedik el, ha barátokkal együtt mennétek valahova, és "véletlenül" ő is éppen ott lenne? Közös buli, baráti összejövetel, bármi egyéb? Ott is tudnátok beszélgetni egymással. Lehetséges, hogy szégyelli kimondani, hogy szeret téged, interneten pedig érthető okokból nem akarja. 17/L
2012. máj. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

azt mondta hogy majd a nyári szünetbe megpróbálja úgy hogy többen is elmegyünk a parkba és ott tudunk beszélni!!!

nem tudom lehet nem meri mondani amikor mondom neki hogy szeretem csak annyit mond rá hogy : ohh :$$$

Most ebből mit lehet levonni??????

2012. máj. 6. 15:13
 9/10 anonim ***** válasza:
15 éves lányként tapasztalatból mondom h nekünk nem kell az a fajta srác aki ránk veti magát és ömleng h szeretlek, és mindaddig el fog utasítani (v. nem fog válaszolni) amíg nem érez hasonlóképpen. szerintem most h közölted h szereted, egy kicsit idegenedj el tőle....éreztezsd vele, hogy neked van más, és h nem ő az egyetlen lány az életedben (de ne légy bunkó) és egy picit kellezsd magad...ez be szokott jönni a fiúknál :))
2012. máj. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nos 14 éves lány vagyok és tudom nem tud rá válaszolni mert nem ismer annyira jól! Hagyd egy kicsit hadd szedje össze magát ha nem mondott nemet akkor van remény! ;)) B/B
2012. máj. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!