Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy fiú. Hogy hódittsam meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú. Hogy hódittsam meg?

Figyelt kérdés
tetszik egy fiú!tavaly énis tetszettem neki.De most nem tudom!Sajnos azt tudom hogy most tetszik neki a barátnőm!dE A barátnőmnek nem engedik hogy járjon vele és nem is mer veel járni!Hogyan tudjam meg hogy még mindig tetszek e neki?
2008. jún. 9. 17:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg tőle vagy érdeklődj a barátainál. De előtte javasolnám tanulmányozásra a következő könyvet:


A magyar helyesírás szabályai

Akadémiai Kiadó, Budapest 1999. 11. kiadás

2008. jún. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az elöttem szólóhoz! Botrányos a helyesírásod,de ez valószínüleg a tanáraid hibája - elsősorban....
2008. jún. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem a helyesírásommal kell törődni!Csak gyorsan írtam mert siettem!Hanem a kérdésre válaszoljatok!
2008. jún. 9. 19:43
 4/11 anonim ***** válasza:
Írj neki egy szép levelet :D:D:D
2008. jún. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
az osztálytársam.és nálunk a padok úgy vannak hogy 2 pad össze tolva.és én ülök az edgyik oldalon mellettem a táskám mmellette egy fiú és mellette az aki tetszik.és mondjuk elég jóba vók vele!mert van egy iylen bacis játék é szoktunk játszani egy csomóan ő is és énis.
2008. jún. 9. 20:22
 6/11 anonim ***** válasza:

jajj má mit kell szegény csajt baszogatni a helyesírás miatt....ténleg a kérdésre kellene koncentrálni....nem???

am szerintem is a haverjainál kellene érdeklödnöd...

2008. jún. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nem is írt helytelenül csak 1 szót. nem értem mi bajotok vele...
2008. jún. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A mondatkezdő nagybetűk és a központozás smafu?


iparihorganyvago

2008. jún. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
kössz
2008. jún. 9. 21:24
 10/11 A kérdező kommentje:
de segítsetek létszi
2008. jún. 9. 21:25
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!