Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi legyen, mit csinálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen, mit csinálnátok azzal a pasival, akit elkísérte az anyukája az első randin?

Figyelt kérdés
Interneten megismerkedtem egy 25 éves fiúval, nagyon aranyosnak tűnt, de a talin vele volt egy középkorú nő és bemutatkozott, hogy az anyukája, aztán kb. 15 percet velünk volt és utána elment. Ez nekem nagyon fura volt, de szerinte ez természetes dolog. Utána egész jól elvoltunk, de ez kicsit furi volt nekem, ti mit csináltátok ilyen pasival
2013. márc. 10. 22:56
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Én is arra gondolok, hogy nem fog megcsalni stb, Engem eddig csak megcsaltak :( eszméletlen idióta "szépfiúkat" fogtam ki, már jó lenne valaki normálisabbat
2013. márc. 10. 23:25
 22/23 anonim ***** válasza:

XD Sorry sorry csak hát egyszerűen X'D

De komolyan. 25évesen az anyukának sipirc az életéből, nem kell teljesen csak azért a privát, tehát magánéletéből sipirc. Ha jól alakulnak a dolgok 3-5 év múlva akár gyerek is lehetne de gondolom nem akarod a lihegő mamát a szülőszobában. Az ilyen srácokat kerüld el messze. Anyuci nélkül nem lát. Ha ez neki természetes akkor csak a gond lesz belőle. Higgy nekem ;)

2013. márc. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Szegény :( NEm ő tehet róla! Ne offold csak ezért.Az a baj, hogy aki így el van "nyalva" meg anyuco pici fia, azokkal általában sok baj van..
2013. márc. 11. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!