Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Első randin Ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Első randin Ti mit csinálnátok szívesen? Minek örülnétek?

Figyelt kérdés
Rég randiztam, mert nem vagyok csajozós típus, most lehet összejön egy lehetőség, nem akarnám elrontani. Még a csóktól is tartok, jó lennék-e, kijöttem a gyakorlatból. ;-) Kérdést please dont OFF. 24 éves srác.
2012. nov. 9. 10:30
 1/10 anonim ***** válasza:
42%
egy laza szopás beleférne.. :D
2012. nov. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Valami szabad programra mennék a sráccal, jól esne ha hozna virágot vagy esetleg egy bonbont ilyesmit. Csók ilyesmi csak később vagy ha már régóta simerném akkor csók belefér.
2012. nov. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Egy puszi az arcra a végén, a virág és bonbon jó ötlet. Még nincs hideg addig sétáljatok nyugodtan, ha viszont rossz az idő, akkor egy hangulatos kávézó is jó :)
2012. nov. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nekem elsö randin fura a bonbon virág. Ha internetről van az ismerettség semmiképp nem kell. Szerintem üljetek be valahova egy kávéra, teára hogy tudjatok beszélgetni, és ne akard még megcsókolni.
2012. nov. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A séta mindig bejön. Aztán ha fáznátok beülhettek valahová egy teára. Szerintem ez a tökéletes első randi. A virág, bonbon nekm is sok lenne, a csók kérdést pedig akkor érzed majd, hogy belefér vagy nem. Nálam azért a 2. randi a minimum. De az arcára nyugodtan adhatsz puszit.
2012. nov. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Miért nem kérdezed meg a lányt? :)) Mondd neki, hogy elvinnéd randira, vagy szívesen töltenél vele 1-2 órát, hogy jobban megismerjétek egymást, mihez lenne kedve?

Legalább látja, hogy az ő véleményére is kíváncsi vagy. :)


Meg aztán a csóktól miért félsz? (mondom én aki szintén régen csókolózott) Amúgy meg ha tetszel a lánynak nem muszáj már az első alkalommal megcsókolnod - leglább tudja, hogy nem arra hajtasz csak. Adj neki csak EGY! (nem kettő!) csak egy puszit az egyik orcájára. Vagy köszönj el tőle és csak simítsd meg az arcát. Sokkal izgtóbb mint nekiesni egyből. Hidd el!

2012. nov. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
amúgy a cukrászda se rossz szerintem (#6-os voltam)
2012. nov. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
amúgy hány éves a lány?
2012. nov. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi Lányok. Aranyosak vagytok.;-) Utolsó: azért nem kérdeztem meg, mert attól tartok papucsnak nézne, de lehet ez lesz, amit leírtál. ;-) A csóktól nem félek, csak a kivitelezésétől, mert totál kijöttem a gyakból. Bár gondolom nem lehet elrontani nagyon. Tetszett amit írtál, hogy egyetlen pusszancs az arcra, gondolom ha tetszene neki, lehet szájon csókolna. ;-) Simi is nagxon izgató tud lenni, húú. Fültő puszi? Huh. A lány 21 amúgy.
2012. nov. 9. 12:59
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát engem egy puszi az arcra kissé... hogy is mondjam?

Szóval egyfojtában azon járna az eszem, hogy a szája az arcom érintette és elkezdenék csókra vágyni (persze csak ha tetszik a fiú). Ezért írtam egyet. Én nem csókolnék utána, de tuti, hogy legközelebbre teljes izgalommal várom a csókot és folyton a srác járna az eszembe.

2012. nov. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!