Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti mit csinálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit csinálnátok ebben a helyzetben? Örülnétek neki?

Figyelt kérdés
Pl. amikor a városban egyedül ülnétek a padon, és odamenne hozzátok egy fiú, aki úgy első látásra nektek is bejönne. Mit szólnátok? Mit csinálnátok? Esetleg minek örülnétek, mit mondjon a fiú, mit csináljon?Vagy ha mégsem jön be milyen dumával koptatnátok le? Esetleg próbára tennétek a szokásos van pasim dumával? 16/F
2010. ápr. 3. 19:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem foglalkoznék vele, mondanám: bocs mennem kell, nem ismerkedek utcán.
2010. ápr. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Első látásra bejönne... ilyen nagyon kevés van ám. Amúgy nem ismerkedek utcán.
2010. ápr. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
mér nem ismerkedtek utcán? akkor hol? buliban? ott mér jobb?
2010. ápr. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Buliban sem ismerkedek, sőt nem is sokat járok mert nekem nem jön be. Ne aggódj nem csak ilyen helyeken lehet ismerkedni. Iskola (egyetem), baráti társaság, meg a hobbim is összehozza az embereket. És nemt udom mást ez miért zavar hogy valaki nem úgy él mint ő...? Amúgy meg kezdjük ott hogy sosem ismerkedek, tehát sosem megyek soha úgy hogy "na lássuk a felhozatalt, most kell egy pasi". Nem, én csak élem az életem és ha jön valaki akkor jön ha meg nem akkor nem... Ennyí...
2010. ápr. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*sosem megyek úgy- soha nélkül xD
2010. ápr. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

hát ha ő jönne oda hozzám akk mennyi az idő című kérdéssel indítana az egy kicsit sablonos lenne de kit érdekel ha bejön a pasi? xD

amúgy lekoptatni csak kedvesen különben szegénynek romba dönteném az önbizalmát...

2010. ápr. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!