Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csinálnátok ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Lényeg, h tegnap randiztam egy fiúval akit buliban ismertem meg, mikor odaért, rögtön megcsókolt és kérdezte, hogyvagyok szoval a szokásos:D meg mondta, h milyen csini vagyok... meg szép:D aztán egy kis idő beszélgetés után rámnéz és megkérdezte, h milyen kapcsolatot akarok, tök váratlanul jött, azt mondtam neki, h nem tudom...erre ő h miért nincs véleményem , aztán ő elmondta, h neki csak lazább kell... és mondtam neki, h mondja el , h neki mi a laza ...előtte én is elmondtam és teljesen más volt minkettőnknek, nekem az, h heti 2tali...neki , h heti 1 vagy 2hetente 1találkozás , szoval összejárni dugni... megkérdeztem tőle tök őszintén, h csak egyszer szeretne velem szexelni és ennyi? mert ha igen akkor mondja azt, nee ezt... szerintetek ez durva , h igy megkérdeztem? amúgy azt mondta, h mindenképpen talizni akar velem többet, szerintetek? közben meg kb azt mondta , h milyen keveset beszélek:S meg ilyenek... mintha nem tudnám magamat kifejezni, pedig aki ismer , az tudja , h ez nem igy van. azt mondta, majd biztos megismeri a másik oldalamat is... aztán csomot csókoloztunk és mondtam neki, h benne vagyok a laza kapcsolatban hogyha tényleg úgy lesz mint ahogy ő... aztán mondta, h biztos azért vagyok ilyen mert, h félek , h csak kiakar használni és egyszer megdugni és ennyi... és ez sérti az önbizalmamat, az a baj , h ez így is van meg nagyon tetszik a pasi, mikor elköszöntünk kérdezte , h nem e megyek áthozzá aludni, mondta , h csak aludni...és majd csak következő talin szeretne többet...aztán mondtam , h inkább hétvégén, és végül elköszöntünk és azt mondta felhív , kérdeztem kbmikor , azt mondta nem tudja, megsértődött mert nem mentem át? vagy miért??
2010. okt. 13. 18:35
 1/6 anonim ***** válasza:
pff, sohasem voltam oda a könnyűvérű csajokért. Ha így álltok a dolgokhoz, és megfelel akkor maradj vele, amíg rendes partnert nem találsz. Bár a te esetedben kétlem, hogy valaki 'olyan' srác megtalálna...
2010. okt. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ez nem könnyűvérűség... arra gondoltam , hátha majd később akar komolyat
2010. okt. 13. 18:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Az a véleményem, hogy igen, csak meg akar dugni, ne fűzz túl sok reményt a törődéshez amit tőle kapsz! - egyértelmű, hogy nem is akar jobban megismerni , s már most úgy állítja be a dolgot, hogy lelkiismeret furdalásod legyen, csak azért, mert nem feküdtél le vele.... pfffffff
2010. okt. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
csak meg akar dugni.
2010. okt. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Figyu!Ebben a gyerekben volt annyi, hogy bevallotta, csak szexet akar....viszont pont a könnyűvérű csajok miatt tudják az ilyet kihasználni...aki meg hagyja, meg is érdemli...az emberek szemében ő menő lesz, te meg egy rossz k.rva
2010. okt. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
pff nem semmi ha úgy igazán bejönnél neki nem csak ilyen felületesen gondolkodna szerintem hagyd a francba mert sokat fogsz még sírni utána ha hagyod magad..mert szerintem te nem vagy ilyen lány aki össze vissza összefekszik mindenkivel te ennél jobbat érdemelsz és ne is vidd le magad arra a szintre.. Ha majd megkap utána eldob mint egy használt rongyot bocs a kifejezésért ... és az sokkal jobban fog fájni hidd el nekem...Inkább keress komolyabb kapcsolatot.. ezt javaslom ..sok szerencsét::)
2010. okt. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!