Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak ebben a helyzetb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ebben a helyzetben, esetleg ti mit csinálnátok ilyen helyzetben? (többi lent)

Figyelt kérdés

Nyáron összebarátkoztam egy lánnyal.Eléggé bele volt esve egy srácba(15éves)..és néha engem kért meg rá hogy mondjam el a srácnak mi van vele...stb.

Amiről én nemtudtam hogy a csajszika.. hazudott nekem igen sokszor...pls.kórházba került,de persze mivel megkért hogy számoljak be a srácnak arról hogyő milyen beteg meg hogy kórházba van.Megtettem.Megjegyzem nagyon jó barátnő(nek tűnt).

Teltek a hónapok december felé mikor a 4-ik;5-ik kórházi esetet számoltam be a srácnak..úgymond 'kitört belőle minden' elkezdte mesélni hogy a csaj mindig pletykál róla hogy ők smároltak meg pont miatta fogja megszakítani az 1 éves kapcsolatát.(volt barátnője a srácnak).Teltek a hónapok a csaj ÁLLÍTÓLAG leszállt a srácról....én viszont egyre többet beszéltem a fiúval..és eléggé jól elvoltunk, kezdett egyre jobban megtetszeni...viszont még kapcsolatba volt úgyhogy kénytelen voltam lemondani róla...vagyishogy...majdnem sikerült is..csak mikor január elején meghallotam hogy szakított barátnőjével...valahogy megint beleszerettem.Azóta valahogy félek ráírni msn-en is félek vele beszélni..remeg a kezem akárhányszor ráírnék...stb..Hozzá akarom tenni kb. 35 Km táv van kettőnk között...:/

Tudom már rosszul hallatszódik hogy 'távkapcsolat'..de..


Ti ebben a helyzetben mit tennétek?(nem aszt kérdezem mi a helyes szerinetetek)

Próbáljam elfelejteni?

Esetleg beszéljek vele,mondjam el neki?



L/14


2011. febr. 17. 15:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Ehh...vannak akik 1000 km-re vannak egymástól,és ez a távkapcsolat...az a 35 km semmi :D És irj rá nyugodtan,max nemet mondd ez lehet a legrosszabb...na és futkosnak még 1000ren az utcán :D
2011. febr. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

semmi okod nincs rá, hogy ne írj rá. ha jól elvagy vele. nem kellett volna ilyen hosszan ("ádámtól és évától" kezdeni a sztorit) mert az a lány, akiről írtál, nem igazán érdekes a történetben. nem áll hozzád olyan közel, és nem is érdemelné meg hogy tekintettel legyél rá. a fiú meg hát, most 35 kilóméter na és ? ha valóban érdekel.

bár 14 éves korban azért érdekes problémák merülnek fel, ami nem feltétlen jó, de hát ilyen a világ. nyugodtan írj a gyereknek :) semmit sem veszíthetsz

2011. febr. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Elsőnek:Hát talán megkéne tényleg próbálni...csak..eléggé parázós vagyok akár feljön msn-re vagy bármi..remegek..és lefagyok.

Másodiknak:Sajnos ilyen.:'DDDD

köszi a kommikat

2011. febr. 17. 15:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk egész nap vele beszélgetnék (meg magammal de ez részletkérdés Cica) meg mondjuk folyton ráírnék,és megpróbálnám,mert mért ne???
2011. febr. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Egyszerűen lefagyok..nemtudok rá egyszerűbb választ.
2011. febr. 18. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!