Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
A barátnőtökkel nem tudtok találkozni 4 hónapig, kivéve egyszer pár napra, de akkor a csaj éppen menstruálni fog, valószínűleg végig. Komoly válaszokat légyszi.
2011. szept. 12. 19:12
 1/7 Ucsiha Madara ***** válasza:
46%
Pálinkát!
2011. szept. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

én próbálnék találkozni vele,de ha tényleg nem megoldható, akkor orál, anál. ha ez se működik, akkor bírd ki szónélkül és a barátnőd értékelni fogja, h mennyire türelmes vagy.

ha egyik sem megy,akkor új barátnőt javaslok

2011. szept. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én, a barátnő írtam ki a kérdést, mert kíváncsi vagyok, hogy a fiúk hogy reagálnak erre. Több, mint ezer km választ el minket most egymástól, úgyh sajnos nem tudunk csak úgy találkozni, és ahogy kiszámoltam, ez a legrosszabbul fog kijönni.. Én benne lennék mindenben, de a barátom úgy tűnik,hogy nem.
2011. szept. 12. 19:23
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha ez nem érti meg akkor egy p*cs, már megbocsáss. Most nem te tehetsz róla, hogy pont így fog kijönni. Ezt el kell fogadni és kész. :D
2011. szept. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Softness ***** válasza:
na es mivan akkor ha menszeszelsz, ez csak egy kis ver, nekem ez meg nem okozott gondot idaig
2011. szept. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
mi még nem próbáltuk így, azzal a címszóval, hogy 4-5 napot mindenki kibír, de ha most ez az egyetlen lehetőség, akkor inkább így, mint hogy összesen 4 hónapig ne.. legalábbis én így gondolom. köszi az eddigi válaszokat
2011. szept. 12. 19:45
 7/7 anonim válasza:
A vértől még lehet szexelni.
2011. szept. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!