Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mit csinálnátok ebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit csinálnátok ebben helyzetben? Megtetszett egy kispap. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Egyik barátnőm unszolására elmentem egy farsangi bálra, és ott megismerkedtem egy kispappal, aki nagyon helyes és nagyon jófej és még táncolni is jól tudott. Azóta se tudom kiverni a fejemből. De ő nagyon elhivatott és ezért nem tudom h megmondjam e neki egyáltalán.
2011. febr. 27. 18:06
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Hát ha nagyon elhivatott, akkor nem sokat számít, hogy megmondod vagy sem...
2011. febr. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne mondanád meg?
2011. febr. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Norb66 ***** válasza:
50%

Engem is összehozott a sors egy erősen vallásos lánnyal.

A következtetés:

Teljesen mindegy mit mondasz neki, nem lesz belőle semmi.

2011. febr. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De biztos nem lehetne köztünk semmi? Én hajlandó vagyok bármire csak hogy megszerezzem őt.
2011. febr. 27. 18:29
 5/9 Norb66 ***** válasza:
55%
Nem fog menni, ne erőlködj. És nem is lennél boldog mellette, hidd el. Sajnálom.
2011. febr. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%

Nem véletlenül akar pap lenni. Ez nem fog összejönni, ha meg római katolikus, akkor főleg.

Lehet, hogy hülyeséget írok, de református papok megházasodhatnak, bár nem hiszem, hogy díjaznák a házasság előtti kapcsolatot.

2011. febr. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne?

Ha te is tetszettél neki csak rajta.

Két út van:

Nem mondod: nem lesz semmi

Mondod: talán lesz, talán nem, de te megpróbáltad.

Különben is. Lehet, h amúgy sem lenne örökké pap.

A szerelem isten ajándéka, és amit istentől kapunk, becsülni kell...

Próbáld csak meg! Én drukkolok! Semmi sem lehetetlen és meg kell ragadni az esélyt.

Mert az életben kevés a boldog pillanat, így hát minden egyes percét ki kell élvezni.

2011. febr. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%
Zelk Zoltán költő novíciát vett feleségül, tehát igazat adok az utolsónak.
2011. márc. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%

Szia!


Ha g.k. kispapról van szó, akkor ne habozz megmondani neki, hisz ők nősülhetnek szentelés előtt. Ha római akkor inkább hagyd, ő ezt választotta, s ezt tiszteletben kell tartani.


Am. előttem szólónak: a reformátusoknál nincs papság, ott csak lelkészek vannak. Őket nem is szentelik, csak beiktatják, mint egy munkahelyen. Ebből kifolyólag ott nincsenek papnövendékek, tehát kispapok sem. Ők mindössze teológusok.

2011. ápr. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!