Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megtetszett a pasim apja. Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtetszett a pasim apja. Ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
A barátommal már egy ideje együtt vagyunk, de az apja nem velük él. Nemrég találkoztam vele, és nagy hatást gyakorolt rám. Szerintetek ő tudna rám úgy nézni mint egy nőre, és nem úgy mint a fia csaja?
2011. márc. 18. 11:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Kib@szott k.rva gyorsan kiverném a fejemből!
2011. márc. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Marha gyorsan verd ki a fejedből az öreget...
2011. márc. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ez most komoly???

És hogy gondoltad? Mész egy kört tekerni az apuval, de nem dobod a fiút, vagy otthagyod, és összejössz az "apóssal"?


Ha képes veled összemelegedni, akkor meg biztos lehetsz benne, hogy csak egy mindenre kapható kis ...t lát benned, akinek a zsenge husikáját egy-két alkalommal jól meg lehet szorongatni, kizárt, hogy valaha nőként tekintsen rád.


A legjobb, ha megmaradsz az álmodozásnál, és elfelejted.

2011. márc. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Torzult értékrend basszus...
2011. márc. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Semmi gáz ,próbáld föl a fatert is .

Nekem volt egy csajszi ismerősöm ,őnála ugyanez volt a szitu,márminthogy apuval is dugott,de ráadásul ő még a fiúja anyjával is sexelt,merthogy kicsit leszbi is volt a drága .

2011. márc. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ő lehet, hogy tudna rád nézni mint egy nőre, sőt biztos. De ez perverz rossz kapcsolat lenne.
2011. márc. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ahhoz el kell érni egy bizonyos kort, hogy valaki nőként nézzen rád. Ha elég idős vagy, még jó, hogy nem férfinak néz. De ha normális a fater, akkor te "csak" az a nő vagy, aki a fia szerelme.


De mégis ezt hogy gondoltad? sajnálom a barátodat...

2011. márc. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
21.sz powaaaa!
2011. márc. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Normális apa ilyenbe nem menne bele.
2011. márc. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én azért megkérdezném, hogy hány éves vagy...nem tudom, miért nem jutott még senkinek az eszébe.
2011. ápr. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!