Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi legyen, mit csinálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen, mit csinálnátok azzal a pasival, akit elkísérte az anyukája az első randin?

Figyelt kérdés
Interneten megismerkedtem egy 25 éves fiúval, nagyon aranyosnak tűnt, de a talin vele volt egy középkorú nő és bemutatkozott, hogy az anyukája, aztán kb. 15 percet velünk volt és utána elment. Ez nekem nagyon fura volt, de szerinte ez természetes dolog. Utána egész jól elvoltunk, de ez kicsit furi volt nekem, ti mit csináltátok ilyen pasival
2013. márc. 10. 22:56
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
egyszer a balázs showban volt egy ilyen gyerek! addigra simán lehet 25 éves a csávó. fekete hajú volt akkor, az anyja meg egy kissé köpcös, fogatlan nő. jó helyen járok ?:D
2013. márc. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Nem, másmilyenek voltak :)
2013. márc. 10. 22:58
 3/23 fospuska ***** válasza:
100%
anyuka rá van telepedve. puhatold ki,hogy ez így van-e,mert sok baj lesz ebből később,ha a drága mama mindig ott van a háttérben és figyel.
2013. márc. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Ne szívass!

Ugye ez fake?

Légyszi mondd,hogy az! :D

2013. márc. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 Pretty Ballerina ***** válasza:
100%
Hát, elolvastam ezt a kérdést egy párszor, mire felfogtam.
2013. márc. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
"Anyuci kicsi fia" Nekem abszolút nem jönnek be az ilyenek,persze elhiszem hogy tök jól elvoltatok, de mégiscsak egy felnőtt férfi, csak eltud már menni egyedül egy randira. Ha meg az anyukájának is arra volt dolga,akkor miért nem lehetett legalább az út másik oldaalára mennie? Sok nehézséged lesz velük,mivel anya minden egyes döntés mögött ott fog állni,befolyásolni fogja a kapcsolatotokat és borzalmas anyós lesz belőle.
2013. márc. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Uhh nekem is egyből ez ugrott be, fenomenálisak voltak, a gyerek is, mutter is :D Én ettől menekülőre fognám, nem, ez nem normális dolog!!!!!
2013. márc. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Hát belőle nem lesz jó anyós, azt most megmondom :D
2013. márc. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
volt ilyennel dolog itt egy barátnőmnél vigyázz mert ha egy ilyen anyusnak a szemébe nem felelsz meg úgy fog a fiú agyában zongorázni h kicsesszen veled és megszabaduljon tőled csak mert szálka vagy a szemébe a néninek...
2013. márc. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

érdekes

de ha már ezen túl voltatok, akkor ismerkedj vele, beszélgessél, majd kiderül

egy barátnőm volt ilyen, 18 évesen nem mehetett egyedül sehova, mindnig kisérték

2013. márc. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!