Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi legyen, mit csinálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen, mit csinálnátok azzal a pasival, akit elkísérte az anyukája az első randin?

Figyelt kérdés
Interneten megismerkedtem egy 25 éves fiúval, nagyon aranyosnak tűnt, de a talin vele volt egy középkorú nő és bemutatkozott, hogy az anyukája, aztán kb. 15 percet velünk volt és utána elment. Ez nekem nagyon fura volt, de szerinte ez természetes dolog. Utána egész jól elvoltunk, de ez kicsit furi volt nekem, ti mit csináltátok ilyen pasival
2013. márc. 10. 22:56
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
hát ez gáz :D menekülj!
2013. márc. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Kedves volt, de jól kikérdezett az tény. Igen a fiú mondta, hogy fontos neki az anyukája
2013. márc. 10. 23:02
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

A srácnak kell intézkedni de ha nemteszi hagyd a francba örökre anyuci pici fia lesz és nem azért mert nem képes kiszabadulni hanem mert nem engedik... ha a gyerekkel nincs gond akkor az annyával van nagygond... 25 éves az egyik tulzás...

elkisér a randira a 2. túlzás

engem azis idegel ha megkérdez midnent muterom... mikor végzel suliba mikorrajösz haza stb 20/F ÉS ő is túlzásba viszi.. na most akkor a 25 éves srácnál...

2013. márc. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
oké fontos.. de randira ki viszi már el az anyját omg :D
2013. márc. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Ne a fiút okold, az anyja túl szorosan nevelte őt, és mivel a fiú főleg ezt látta, így alap, hogy tök természetes neki a dolog. Az én párom most lesz 20, 3 éve vagyunk együtt, és a kapcsolat elején nagyon sokáig folyton felhívogatta az anyukája. Még most is sokszor engedélyt kér, hogy elmehessen, hiába múlt már el rég 18, van hogy nem mehet el, mert 1-2 dolgot nem csinált meg otthon, amit anyukája akart. Nekem ez is kicsit túl szoros, de azért szépen lassan abbamaradtak a telefonálgatások, és így nekem is sokkal jobb.Persze nem csak ennyi van az anyukájával, de most nem kezdek el mindent részletezni, a lényeg, hogy megértem a problémádat, de nem fog örökké tartani :) A barátnőm fiúját pl az anyukája szerintem még mindig felhívja, hogy esik az eső vigyen esernyőt, meg hogy mikor jön haza, sőt nem rég egy piásabb este után meg is fürdette. (személy szerint nekem az a véleményem, hogy ha berúgok, és hazamegyek, bedőlök az ágyamba, és alszok mint a bunda, nem pedig megkérem anyukámat, hogy fürdessen meg) akkor lehetett a srác kb 19 (1éve) :) úgyhogy van ilyen, de nem kell ennyire túlreagálni, ahogyan tetted.
2013. márc. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
15. válaszoló vagyok, még annyit fűznék hozzá, hogy az ilyen fiúk gyengédebbek a nőkkel, jobban odafigyelnek az igényekre, többet segítenek a ház körül (pl az én párom simán főz-mos-takarít) és az is fix, hogy valentin napra, nő napra, és egyéb ilyen "kamu ünnepekre" is fogsz tőle virágot kapni. Nem feltétlen nyáltenger fiúra kell gondolni, mert pl az én párom a nyálasság ellentéte, de figyelmes lesz, az tuti. És tuti, hogy tud szerelmes lenni. És szerintem arra is kisebb az esély, hogy megcsaljon, mivel lesz benne annyi tisztesség. :) Úgyhogy veszteni nem veszthetsz szerintem ezzel a kapcsolattal. Maximum menj bele, és majd meglátod.
2013. márc. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

16-nak

Igen én is pontosan erre gondoltam, mert eddig 1 nő volt az életében és igaz elég csúnya szegénykém, de eszméletlen aranyos figyelmes, nagyon szerethető, olyan jófiús és egyébként nagyon szimpatikus, más baj nem volt vele, csak ez volt baromi furi nekem

2013. márc. 10. 23:15
 18/23 anonim ***** válasza:

Borzasztó rossz tapasztalataim vannak anyuci pici fiaival. Kedvesek, rendesek először, de soha nem te döntesz a kapcsolatotokról majd, nem is ő és nem is ti együtt, hanem a háttérben az anyuka irányít. Amíg úgy viselkedsz és azt csinálod, ahogy és ami neked tetszik és mindig ő lesz az első helyen, akár veled szemben is, addig nem is lesz semmi probléma a kapcsolattal...

Jó, én nem ismerem a srácot, nem akarom megítélni ebből, de nekem nagyon ezek a tapasztalataim, úgyhogy én menekülőre fognám (bár régebben tényleg így tettem volna).

2013. márc. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Ez így tényleg gáz. Még ha az elején ott volt max. fél percig, azt mondom, még oké is lehet, de ez így durva azért. Mert ugye az a srác dolga lenne. Önmagában nem lenne baj, ha együtt mennek ide-oda, ha úgy alakul, és esetleg oda is elmegy vele, mert úgy vannak a közös programok, de talán még a bemutatkozás is sok, hogy neked bemutatkozott.

Szerintem elbeszélgethetnél vele erről a dologról, mindig elkíséri-e, randira is elkíséri-e, milyen vele a viszonya, stb. De persze úgy beszélgess vele erről, h ne vegye rossz néven, ne érezze úgy, h ezt kritizálod, csak érdeklődj, és ha akar, akár kipakol neked. más kérdés, h a kipakolás mennyire jó dolog egy párkapcsolat elején. de végülis kérdezgethetnéd erről a srácot, az anyjával való kapcsolatáról, kérdezheted, ez zavarja-e, adhatnál neki tanácsokat, stb. de mindezt azért finoman.

2013. márc. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
Mamám tesójával volt olyan, hogy elvett nőt. A nászéjszakájuk reggelén úgy kelt, hogy köztük feküdt az anyós. Rá egy hétre váltak.
2013. márc. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!