Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tanácsot szeretnék kérni!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsot szeretnék kérni! Szerintetek mit tegyek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Több, mint egy éve tetszik egy fiú. Lassan nem csk tetszik, hanem szerelmes vagyok bele. Kétszer is visszautasított,de nincs erőm feladni :( tegnap is egyedül nekem vett virágot nőknapjára...s annyira jól esett, es annyi reményt adott. Amúgy nagyon jó barátok vagyunk, sokat lógunk együtt, jól kijövünk, sőt ő elég jol kezeli a helyzetet, mert igyekszik, h ne bántson meg és ne okozzon ujabb csalódást :) Szóval ki mit mond? Adjam fel, és nyugodjak bele, h nem lehet köztünk semmi, vagy esetleg még adjak időt...és remenykedjek? Szerintetek?
2013. márc. 9. 10:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenkinek jobb ha feladod. Neked főleg, így is csak szenvedsz, úgy meg legalább egy idő múlva el tudod majd fogadni és találsz valakit aki viszontszeret :)

És ez így hosszú távon a barátságnak sem tesz túl jót...

2013. márc. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ha nagyon jó barátok vagytok akkor nem éri meg hogy romba döntsd a barátságotokat.
2013. márc. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :) igyekszem megfogadni ;)
2013. márc. 9. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!