Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tanácsot szeretnék kérni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsot szeretnék kérni (14-15 lányok) első randi mit szeretnétek hova vigyen el titeket egy srác?

Figyelt kérdés
2010. szept. 18. 19:05
1 2
 1/11 bebycica ***** válasza:

Nekem az első randim egy nagyon hangulatos teaházba volt.

De jó lehet egy cukrázda és egy pizzéria v. gyors étterem is. (nem a helyszin a lényeg)

2010. szept. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha most ismerkedtek,akkor inkább csak sétáljatok,vagy menjetek el egy kévézóba,vagy sétáljatok,ahol beszélgetni tudtok.A lényeg:

add önmagad(:

L13

2010. szept. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
bocsii,a sétát kétszer írtam(az előző lány)
2010. szept. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintemis séta,leülni egy parkba:Dvagy nézelődni plázába:D ilyenekere gondolj ne egyből enni vidd azzal azt mutatod ki hogyha már nagyon összeismerkedtek és mész hozzá elvárod h fözzőn neked:)
2010. szept. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
elrontottam *főzzön:D
2010. szept. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
séta, az a legjobb. (:
2010. szept. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Szerintem inkább valami nyugis helyre menjetek ne oda ahol sok ember van és nyüzsi főleg 1. randi mind2en izgultok inkább vmi parkba sétálni leültök egy padra sokkal jobb mint egy kávézó ahol azt nézed h ki néz ki van ott
2010. szept. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Tescoba mert ott ha nkm valami megtetszik olcson megtudod venni :)
2010. szept. 19. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat (a Tesco-s ötlet nem is tom miért de valahogy nem igazán jön be):D
2010. szept. 19. 07:43
 10/11 anonim ***** válasza:

séta? ilyen időben? ha jól tudom kb mindenhol van hó, és persze hideg... lehet, hogy kicsit kellemetlen lenne kint dideregni (bár nem tudom, hogy feléd milyen idő van)

bár tény, hogy az én első randim a volt barátommal is egy kávé volt, aztán meg egy hosszú séta (hidegben) de az időjárás miatt annyira nem tudtam élvezni...


szóval szerintem egy hangulatos kávézó, vagy iylesmi jó ötlet. de szerintem a legjobb, ha felmentek hozzá, vagy hozzád. ( ha meg tudjátok oldani, hogy senki se legyen otthon, vagy aki otthon is van, ne zavarjon titeket)

szerintem ez sokkal személyesebb...:)

remélem segítettem

2012. febr. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!