Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 16 leszek Lányok elsősorban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 leszek Lányok elsősorban tőletek szeretnék kérni csajozós tanácsot. Mi teszik egy lánynak? Mit szeret csinálni? Miről szeret beszélni?

Figyelt kérdés
2009. szept. 23. 21:40
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
mindenki mást szeret. Ezt így nem lehet megmondai!
2009. szept. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
41%

Nem szeretnék tipikus válszt adni,tehát kicsit eltérőbb leszek az átlagnál.:)

Egy lány szereti,ha a fiú társaságában nem kell erőltetni a témákat,hanem csak gördülnek maguktól;szeretik,ha lehet nevetni (ez azért fontos,mert ha nevetünk,nem gondolunk a problémákra,amik esetleg körülvesznek minket);nem biztos,hogy mindenkinél így van -nálam igen-, de tetszik egy lánynak,ha a fiú nem mutatja ki nagyon feltűnően,hogy tetszik neki a csaj,így kicsit érdekesebbé válik a helyzet és ha veled van és úgy érzed szeret veled lenni,meglátod tenni fog valamit azért,hogy feltűnjön neked,hogy mit gondol rólad,onnantól meg mennek a dolgok simán,esetleg már te is kimutathatod neki,mit szeretnél.

2009. szept. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%

Mi teszik egy lánynak: 600-as AMG Merci, A8-as Audi.

Mit szeret csinálni: Shoppingolni, plázázni.

Miről szeret beszélni: Shopingolásról.


Bocsi. Tapasztalat, nem kritika.

És most lehet leszavazni, mert elmondtam a véleményem.

1, 2, 3.

2009. szept. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%

Ez az egész egy maszlag. Mindenki azt mondja, hogy minden lánynak más kell, nem lehet általánosítani, de legyél kedves,.....


Ez egy rohadt nagy baromság. Nem véletlenül van az,hogy a kapcsolatok döntő többségében a pasi a domináns. Akármennyire is okos egy lány, el lehet tántorítani attól, amit akar. Emellett a legtöbb lány hiú. A kettőt kombinálva azt kapod, hogy ha TE egy olyan pasi leszel, aki nem kajtat utána, aki nem kedves vele állandóan, hanem kissé pimasz, kissé kedves, és időnként beosztod neki, hogy "bocs, most mennem kell" (akármilyen indokkal, akár igaz, akár nem), akkor elindul bennük az "Őt miért nem érdeklem?" csiga, és egyre többet keresnek.


nézelődhetsz ilyen pua-clubokban, meg olvasgathatsz erről a neten, de ott már annyira kifacsarják, meg bonyolítják az egészet... pedig rohadt egyszerű. Ők is emberek, beszélgetni kell velük, és pimaszkodni. 16 körüli korosztálynál óvatosan elő lehet hozni a szexuális témákat is beszélgetés során, de azt burkoltan, és nem gyökér módon (lsd pl: "Szűz vagy? :|")



Egyébként meg egy csajon látszik, ha tetszel neki kinézetre. Ha igen, sokkal könnyebb dolgod van, ha nem, akkor meg nem éri meg küzdeni, lesz másik.

2009. szept. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez nagyrészt tényleg igaz.Jól esik ha kedves egy srác de az is ha egy kicsit pimaszkodik.Mondjuk általában amíg nem ismersz meg jobban valakit addig csak mások véleményére alapozol, de lehet hogy nem is olyan az illető.Késztetést érzel arra hogy jobban megismerd és a közelében legyél.Mondjuk én olyan típus vagyok hogy amíg nem jön össze a dolog addig érdekel, de azután miután egyenesben vagyunk akkor már lankad a figyelmem.
2009. szept. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

én is ugyanezzel a gondal küszködök mint te csak nekem mar volt 2 baratnom de még mindig nem ertem hogy mit kedvelnek

az elozo baratunkal viszont egyet kell hogy ertsek : a csajok 70% a tényleg az ilyen pasikra bukik ( a 8 as audi bmw stb)a magam fajta átlagfiuknak csak az othonulő tipus meg azok a fajta csajok jutnak akik nem teccenek

2009. dec. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!