Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tanácsot szeretnék kérni....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsot szeretnék kérni. Fontos! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

VAn 1fiú akinek tetszem, már 2szer kikosaraztam, mert nem udvarolt meg semmi csak megkérdezte h Járunk??...jó azért nem ennyi volt de kb..

mostanában is beszélgettünk(msn:S..), aranyos volt, mikor már mennem kellett megkérdezte hogy lenne-e esélye nálam. én azt mondtam h erre így nem tudok válaszolni...de tényleg nem, nekem ez az msnes ismerkedés nem nagyon jön be:D....

most 1hétig együtt leszünk egy sporttáborban, mondta hogy már nagyon várja, és örül hogy énis ott leszek...meg egész nap csak rám gondolt stb...(én szeretem a bókokat:$)

ilyen kérdésre mi a jó válasz, ha nem szeretném h elbízza magát de azért mégis lássa h szeretek vele lenni és bejönnek ezek a dolgok??? légyszi komoly válaszokaaat!! köszi:)


2010. júl. 11. 13:29
 1/5 anonim ***** válasza:
valóban nem szép dolog tőled így húzni az agyát :S gondolj bele, neked hogyesne?
2010. júl. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mondd neki azt, amit gondolsz:


Van esélye, de ahhoz jobban meg kell ismernetek egymást és erre remek alkalom lesz a sporttábor szerinted.

2010. júl. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igazatok van. de rosszul is írtam a kérdést...ez így elég nyersen hangzik tényleg. de igazából még én sem tudom mit szeretnék, és ezért nem mondtam neki konkrétumot mert nem szeretném átvágni. igazatok van, nem szeretném ha úgy érezné csak szórakozok vele...megmondom az igazságot
2010. júl. 11. 14:12
 4/5 A kérdező kommentje:
utolsónak köszi:) énis remek alkalomnak találom...ott aztán minden kiderül:D:D
2010. júl. 11. 14:13
 5/5 anonim ***** válasza:

hello kedves kérdező!

sztem se vmi szép dolog hogy már 2szer kikosaraztad,másrészt ha még mindig nem adta fel a fiú,akkor akkor tényleg komolyan gondolja:)

Véleményem szerint mondd meg hogy mi bajod van vele,és ha kicsit megváltozik,vagy legalábbis próbál megváltozni,akkor az kicsit díjazd:)És majd a táborba meg látod h mit fogsz tőle akarni

sok sikert:)

2010. júl. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!