Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van olyan 17-18 éves fiú,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan 17-18 éves fiú, aki, bár bejönne a lányoknak, nem akar randizni senkivel?

Figyelt kérdés

2013. márc. 5. 12:42
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
majd ha egyszer tényleg igazán az leszel akkor máshogy fogod gondolni, mert ez nem úgy van, hogy te döntöd el..sajnos bár úgy lenne..mennyivel egyszerűbb lenne minden
2013. márc. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Jó.De attól még nem fogok kezdeményezni, így problem solved.
2013. márc. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
uhh de hasonló helyzetben vagyok tetszem a srácnak de nem akar mégse semmit ;) és persze h van ilyen 15/L
2013. márc. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Van.a legjobb barátom irtó helyes,zenél,jól tanul,szabadidejében meg vagy együtt hülyülünk vagy zenét hallgat...az legalább a fél osztály szerelmes belé (mármint az osztályban lévő lányok fele).Eddig még csak egyszer randizott,két éve,össze is jött egy lánnyal,de aztán pár héten belül szakított vele.És ahhoz képest,hogy elég népszerű,és egy csomó srác a haverja meg legjobb barátja szeretne lenni,neki csak én,a bátyám,az ő öccse meg egy srác (akit már kiskora óta ismer) vagyunk a barátai,mármint általában velünk lóg...vagy inkább velem,meg a legjobb barátjával...Kicsit nekem is tetszik,de nem randiznék vele,mert ha aztán még sem jönne össze,akkor utána nem lenne már ugyanolyan a barátságunk.Ő 18 éves.


18/L

2013. márc. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!