Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányoknak mennyit ér a fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoknak mennyit ér a fiú barátság? Mindig el kell dobni, ha a fiú többet akar, a lány meg nem?

Figyelt kérdés
Lányoknak mennyit ér a fiú barátság? Mindig el kell dobni, ha a fiú többet akar, a lány meg nem?
2011. máj. 9. 20:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Hogy mennyit ér? Legjobb barátom menyasszonya egy gyönyörű lány, és nekem a másik legjobb barátom:) Egyikünk sem akar többet barátságnál, és így szeretjük egymást^^
2011. máj. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

NEM!!!

Én sem dobtam el egy 5 éves barátságot mert a fiú egy éve többet akar mint barátság...megbeszéltük,egy hónap alatt sikerült leállítanom de még mindig nem teljesen....

Nekem sokat ér,mert amit neki elmondok egy másik fiúról azt ő pasi szemmel látja,nem női szemmel hogy fú de mocsok és hasonlók....

Remélem érted:D

2011. máj. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sokat ér és nem kell eldobni.

Meg kell beszélni a határokat.

Mi 11 éve ismerjük egymást, ő azóta akar tőlem valamit. De mind a 2-en ismerjük a szabályokat. Ő is tudja, hogy nem lesz közöttünk semmi, csak barátság.


Barátként kezelem, úgy viselkedek vele, úgy beszélek vele.

2011. máj. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igazabol eleg kenyes tema ez a fiu lany baratsag. Nalam egyedul az valt be eddig, ha kis idore "szuneteltettem" a baratsagot (tehat nem beszeltunk, nem talalkoztunk) addig kiszerettem/elfelejtettem az illetot, es amikor ugy ereztem mar semmit nem akarok, ujrakezdtunk mindent, de ugy, hogy mar en sem tekintettem ra maskent.

De ha egy fiu baratom belemszeretne valoszinuleg ezt tanacsolnam neki is. Bar lehet lennek annyira onzo, hogy tovabbra is kinzom, es hagyom hogy megjobban belemszeressen. Jelenleg ezt teszem. Amugy altalaban elijesztenek az ilyen fiuk, nem tudom kezelni ezt a helyzetet, szoval altalaban nalam a vallomas utan elszakad valami, nem tudok mar ugy nezni ra, ahogy addig.

2011. máj. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
"az egyik mindig többet akar a másiknál..." sajnos ez tényleg igaz :/
2011. máj. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok tapasztalatom van ezen a téren, jó is, rossz is. Igen, létezik fiú-lány barátság, olyan is, ami még akkor is fennmarad, ha mindkét félnek már boldog kapcsolata van valaki mással, ezt ezer százalékra állíthatom, csak sajnos nagyon kevesen tapasztalják ezt meg, mert a legtöbbször az egyik többet akar.

Ilyenkor meg néha tényleg az a legjobb megoldás, ha megszakítják a kapcsolatot. Mert előbb-utóbb a másiknak lesz egy szerelme, kapcsolata, talán férje/felesége is, aki idővel még a barátnál is előbbre kerül fontossági szempontból. A szerelmes barátnak pedig végig kell ezt asszisztálnia, miközben nem tud tovább lépni, nem tud elszakadni, mert valahol azért még mindig reménykedik. A végén pedig ott marad egyedül csalódottan, talán úgy érzi, hitegették.

Nehéz ilyenkor igazi barátságot fenntartani.

2011. máj. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hát nekem is van egy nagyon jó fiúbarátom. sok mindent elmondok neki... és tényleg jó mert ő csávó szemmel látja ezeket. és nem szabad eldobni. meg kell vele beszélni vagy valami, de nem eldobni a barátságot.. és ha szerencséje van a srácnak akkor a lány is többet szeretne:)
2011. máj. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!