Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van olyan 17-18 éves fiú,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan 17-18 éves fiú, aki, bár bejönne a lányoknak, nem akar randizni senkivel?

Figyelt kérdés

2013. márc. 5. 12:42
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
#9/10 és miért nem randiztál vele?
2013. márc. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
elírtam bocsi. * 11
2013. márc. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Azért, mert nem akartam/akarok kapcsolatot.
2013. márc. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim válasza:
Vagy csak egy lányt nagyon szeret akit talán nem ismersz(pl. messze lakik...)ezért nem akar mással járni hanem vár arra az egyre.
2013. márc. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
13.-as miért nem akarsz kapcsolatot? Fiatalnak érzed még magad hozzá?
2013. márc. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Három oka van.


1.: A lányoknak idősebb pasi kell, így a velem egykórúaknál eleve nem jöhetek szóba.A 14-15 évesek pedig számomra kicsik még.Így most még inkább a szórakozás, kocsmázás, sporton van a hangsúly.


2.: Tökéletesen megvagyok kapcsolat nélkül is, mert nem ettől függ a boldogságom, a fenti három elég jól kitölti a szabadidőmet és lefoglal.De ettől függetlenül tudnék időt áldozni rá, ha akarnék.


3.: Nem akarok mindog azon gondolkodni, hogy most merre menjünk, mit csináljunk, mit vegyek születésnapjára stb. meg egyszerűen nem akarom ezt az egészet, hogy hetente x alkalommal találkozzunk meg programokat szervezni, elmenni ide-oda.Lehet, hogy lustaságnak gondolod, pedig nem az, csak inkább másra fektetem be az energiáimat és szabadidőmet.

2013. márc. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Ugyanazt mondanám mint az előző:)

17/F

2013. márc. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
16, 17 és ha szerelmesek lennétek?
2013. márc. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Azt nem veszem figyelembe.Csak egy érzés,némi önfegyelemmel legyőzhető.

Van egyéb dolgom is,és sok lány van akit lehet szeretni.Majd lesz másik.

17/F

(#17)

2013. márc. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Szerintem nem tudok szerelmes lenni, ha nem akarok.És ha netalán szerelmes lennék, amire meglehetősen kicsi az esély, akkor sem akarnék párkapcsolatot.
2013. márc. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!