Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Akivel randizok megcsalta az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akivel randizok megcsalta az előző barátnőjét, mert "hisztis" volt. Inkább ne jöjjek vele össze?

Figyelt kérdés

2 évig jártak, de elmondása szerint a lány sokat hisztizett, meg elviselhetetlen volt, és ezért összejött egy másik lánnyal, akivel aztán 3 évig együtt is maradt. Hozzáteszem azt a lányt is megcsalta. De ezeknek már 3-4 éve legalább. Azóta volt neki több "komolytalan" kapcsolata. Én kezdek beleszeretni, nagyon jó vele, azt mondja ő is kezd belém esni, és látom is rajta hogy érez irántam valamit.


De mit gondoltok, inkább hallgassak az eszemre, és hagyjam? Most 25 éves.


2013. febr. 26. 23:17
 1/5 anonim ***** válasza:
lehetséges, hogy azóta benőtt a feje lágya. de amint lesz valami gyanús, lapát
2013. febr. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

azért csalta meg mert hisztis volt?

ez kamu

tudom hogy az emberek változnak,de ha ennyire nem tudott hűséges lenni nincs rá garancia hogy téged nem fog megcsalni

2013. febr. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát általában megcsalják egymást a párok.Nem monogám kapcsolatra teremtettek bennünket.
2013. febr. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

20on évesen melyik férfi nem kefél jobbra balra?

főleg ha állandóan balhéznak vele otthon.

a legnagyobb vágyölő.

oda megyünk ahol szeretve vagyunk,ennyire egyszerű ez.

25-30 között kezdődhet meg normál esetben az,hogy megkomolyodhat párkapcsolati szinten is,uh szerintem nyugodtan vágj bele.

2013. febr. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Téged meg azért fog mert zöld szemed van :)
2013. febr. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!